ylogo

www.yoga.lt

Studija yoga.lt

 

Haridas Arnas Kazickas - jogos ir meditacijos mokytojas, studijos įkūrėjas ir vadovas, patyręs piligriminių kelionių į Indiją organizatorius. Turi didelę patirtį skleidžiant jogos mokymą – vienas pirmųjų šiuolaikinių jogos praktikuotojų Lietuvoje, kurį nemaža dalis žmonių, susipažinusių su joga, vadina savo pirmuoju jogos mokytoju.

 

Pirmasis Harido sutiktas Meistras svamis Vasištananda iš Keralos (P.Indija) palaimino inicijuodamas sėkmingam tobulėjimui jogos kelyje 2000 metais.
Baigęs jogos mokytojų kursus Indijoje pagal Tarptautinę Šyvananda (Sivananda Yoga Vedanta Centres) jogos mokytojų rengimo programą (TTC) 2002m. Keraloje ir 2006m. Advance programą pažengusiems jogos mokytojams (ATTC) Vrindavane.
2004-2008 studijavo psichologijos bakalauro programoje VPU.
Nuo 2009 m. gilina savo praktikos įgudžius ir nuosekliai tobulėja Krija Jogos (Kriya Yoga) tradicijos mokykloje. Daugeliui dvasinių ieškotojų Krija joga žinoma iš knygos „Jogo autobiografija“, parašyta Paramahamsos Joganandos, iškilaus šios tradicijos Mokytojo, XX a. pirmoje pusėje skleidusio jogos mokymą Vakaruose.

 

Šiuo metu Harido dvasinis vedlys ir Mokytojas yra Krija Jogos tradicijos peremėjas ir skleidėjas svamis Šankarananda Giri, su kuriuo palaikomas glaudus ryšys asmeniniame gyvenime ir jogos praktikose.
Taip pat Haridas sėkmingai integruoja savo pasaulėžiūroje kitų šiuolaikinių jogos tradicijų Mokytojų perduodamą patirtį, už ką yra labai jiems dėkingas: Ramana Maharishi (Advaita), Sri Aurobindo, sw. Sivananda (Divine Life Society), sw. Vishnu-Devananda (SYVC), sw. Satyananda Saraswati (Bihar Yoga), Osho, Sri Sri Ravishankar (Art of Living), Pilot Baba, Avadhoot Baba (sw.Yogeshwaranand Giri).

 

Kontaktai:
Trakų g. 9/1, Vilnius, Pranciškonų rūmai, 117 aud.

http://www.yoga.lt

El. paštas: infoyoga.lt@gmail.com
Tel.: +370 636 17 200, +918979699840 (Indijoje)
FACEBOOK: Yoga.LT
SKYPE: Omharidas