Meilės magija, kolektyvinė regresinė meditacija

18 Bal Meilės magija, kolektyvinė regresinė meditacija


 

Kviečiame į susitikimą su Kristina Lapina (Keshava Priya devi dasi) – parapsichologe, regresinės meditacijos meistre, bhakti joge, vedų filosofe iš Latvijos. Ji jau ne kartą yra viešėjusi Lietuvoje, jos paskaitos ir praktiniai seminarai visuomet sulaukia didelio susidomėjimo. Kristinos savitas regresinės meditacijos metodas, jos atrastas prieš 10 metų (ir ištobulintas) padeda žmogui keisti jo suvokimą, o pakeitus sąmonę, pasikeičia ir gyvenimas. Meistrė padeda žmogui pamatyti kryptį, bet visą kelią turi nueiti pats žmogus. Atradus tikrąją priežastį, kodėl gyvenime vyksta vieni ar kiti dalykai, galima imtis priemonių ir išspręsti problemas iš esmės, vieną kartą ir visiems laikams. Tad jei žmogus, po meditacijos, pasirenka gyventi toliau, nieko nekeičiant, neatsižvelgdamas į tai, ką apie save sužinojo meditacijos metu, niekas ir nepasikeičia… Pasikartojantys gyvenime dėsningumai, chroniškos ligos, niekaip nesusiklostantys santykiai su žmonėmis ar kiti vis iškylantys sunkumai dažniausiai signalizuoja, kad viso to šaknys glūdi labai giliai ir dažniausiai tik regresinė meditacija gali padėti jas surasti. Šiuo metu į Kristiną pagalbos kreipiasi žmonės iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Suomijos, Indijos, Rusijos, Vokietijos ir kitų šalių. Interviu apie regresines meditacijas: http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/ http://kristinelapina.weebly.com/

Paskaitos turinys atskleidžiamas per šiuos klausimus, pateikiant galimus atsakymus/sprendimus: • Kiek daug visko reikia tam, kad mašina galėtų važiuoti? Degalai, tepalai, nekalbame jau apie techninę būklę…. • Kiek daug reikia, kad aš galėčiau priimti savo likimą, įveikti kliūtis savo gyvenime? • Ko tikimės vienas iš kito? • Ką galime vienas kitam suteikti ir duoti?

Mokysimės būti / tapti tokiais, kad mūsų artimieji ir mylimi žmonės pajaustų stiprų tarpusavio ryšį su atsidavimu ir besąlygine meile.

Kaina už paskaitą: nuoširdi auka už suteikta galimybę gauti žinių.

Regresinė meditacija – puiki galimybė rasti atsakymus į daugelį klausimų, išspręsti problemas, kurios kaupėsi, galbūt, net ne vieną gyvenimą. Regresinės meditacijos metu galite: • suprasti mentalines ligų priežastis; • rasti problemų sprendimus; • išsilaisvinti iš nuoskaudų, pykčio, neapykantos, nesutarimų, sunkių priklausomybių; • atsikratyti savo fobijų ir baimių; • vystyti įgūdžius, talentus ir gabumus; • suvokti savo amžiną, dvasinę prigimtį, kuri pilna žinojimo ir palaimos. Sąmoningai, savo akimis, be hipnozės regresinės meditacijos metu galite išvysti save konkrečiame įsikūnijime, kuriame susiformavo Jūsų likimo mazgas. Šį mazgą galima perkirsti malda, atsiprašymu ir atleidimu.

Lengva sutvarkyti gyvenimą, kai žinomos problemų ištakos ir jų sprendimo būdai. Karmą, arba kitaip – likimą, galima pakeisti dviem būdais: priimant likimo smūgius arba keičiant savo suvokimą. Keičiant suvokimą silpnėja negatyvios karmos pasekmės kol, galų gale, dingsta. Kaina: 30 € /asmeniui.

Paskaita ir meditacija vyks su vertimu į lietuvių kalbą, adresu: Didlaukio g. 8, 211 kab., Vilnius.

Į renginius registruotis el.paštu: [email protected] arba užpildant elektroninę registracijos formą:https://docs.google.com/forms/d/1Gb1WwlEVC581DF3tBYtWIvnGCl6AYlAuJRQKfjCUDf8/viewform