Indiška Reiki mokykla – tai tradicinė japonų REIKI USUI SHIKI RYOHO mokykla su indų mokytojų atšaka. Indiškos Reiki mokyklos unikalumas – didelis dėmesys skiriamas čakrų aktyvinimui.

Indiška Reiki mokykla buvo įkurta 1997 metais Indijoje, Pandžabe. Jos įkūrėjas Shanty Prakash – vienas žymiausių Reiki meistrų Indijoje. Indiška Reiki mokykla susistemino ir apjungė Reiki žinias, kurios per keturias mokytojų ir mokinių kartas buvo perduodamos Indijoje. Šios linijos mokytojai gerai valdė jogą bei ajurvedą, išmanė čakrų sistemą. Reiki mokymą Indijoje tobulino ir papildė giliomis dvasinėmis žiniomis Ošo. Indiškosios Reiki mokyklos steigimą palaimino Satja Sai Baba.

 

Mokyklos centruose Vilniuje ir Klaipėdoje nuolatos vyksta Reiki užsiėmimai, 1 ir 2 pakopų dviejų mėnesių mokymai, seminarai. Taip pat galite kreiptis dėl energetinės diagnostikos, Reiki seansų, pėdų masažo, konsultacijos šeimos klausimais.

 

Lietuvoje dažnai vieši Grand Reiki meistras iš Indijos dr. Harpritas Singh Hira. Jis atlieka energetines diagnostikas, konsultuoja, veda seminarus.

 

Vilnius

Reiki meistras Andrius Simonaitis

Trakų g.9/1-110, Vilnius

8 615 70706

[email protected]

www.reikimokykla.lt

https://www.facebook.com/IndiskaReikiMokykla

 

Klaipėda

Reiki meistrė Rima Luotienė

Žvejų g. 2-508, Klaipėda

8 682 84061.

El.p. [email protected]

www.rimosseminarai.weebly.com