CamíYoga Ore

 

CamíYoga Ore – tai pirmoji jogos ore studija Lietuvoje. Tai naujo tipo joga, kai tradicinės jogos pozos (asanos) persipina su akrobatikos elementais, ir visa tai atliekama naudojant medžiaginę tamprią juostą.


CamíYoga Ore metu patirsite nuostabias emocijas, nuraminsite protą, pajusite nesvarumo būseną ir sugrįšite į vaikystę, o tuo pačiu pramankštinsite kūną bei atgaivinsite sielą ir ne tik!

CamíYoga Ore – tai magiška galia, išlaisvinanti fizinį ir mentalinį kūną nuo įtampos ir, svarbiausia, suteikianti Jums džiaugsmą ir padedanti atrasti laimę. Tai patirtis, kuri sugrąžins į spontaniškos vaikystės plotmes, kuriose viskas yra įmanoma. Tai būsena, kuomet Jūs kuriate savo realybę, savo asmeninę patirtį per žaismingą jauseną. Ši praktika moko Jus pasitikėti savimi, instruktoriumi, o tuo pačiu ir Jus laikančia juosta. CamíYoga Ore padeda Jums visapusiškai augti, tobulėti, stiprėti bei išlikti ramiam, jautriam ir atlaidžiam aplinkai. Jogos praktika – tai nervų sistemos nuraminimo procesas, kuomet per tempimus, gilų kvėpavimą ir sąmoningai paleidžiant ir atsiribojant nuo įtampą bei liūdesį keliančių minčių, mes galime sėkmingiau kontroliuoti savo kasdieninius sprendimus.

CamíYoga Ore užsiėmimuose naudojamas specialus audinys pasižymi minkštumu, tamprumu ir elastingumu, jis yra tvirtinimas prie lubų ir beveik siekia žemę. Ši juosta geba išlaikyti mūsų kūnus tradicinėje jogos pozoje/asanoje. Juosta gali iš dalies arba visiškai išlaikyti kūno svorį. CamíYoga Ore praktikuojamos asanos yra skirtos praplėsti ir pagilinti suvokimą apie tradicines jogos pozas. Taip pat ši technika leidžia saugiai atlikti kai kurias sudėtingesnes tradicines pozas.

Per šiuos jogos užsiėmimus iš karto pajusite kaip Jūsų kūnas tapo lankstesnis ir stipresnis, pasitaisė laikysena, o įgyti įgūdžiai pravers kitose fizinėse veiklose. CamíYoga Ore technika – tai ne tik fizinis bet ir protinis lankstumas – gilus kvėpavimas sustiprina ramų ir taikų požiūrį į gyvenimą.

CamíYoga Ore potyriais gali mėgautis įvairaus amžiaus asmenys, nes šis metodas sukurtas tiek pradedantiesiams, tiek pažengusiems. Tad čia nebūtina jogos ar akrobatikos patirtis.


Patarimai prieš atvykstant į užsiėmimą:

  • 2-3 val. prieš užsiėmimą nieko nevalgyti arba labai lengvai užkąsti (vaisiai, javainiai ir pan.);
  • Nenaudokite makiažo,nusiimkite visus papuošalus;
  • Apranga tūrėtų būti be užtrauktukų, didelių sagų ar kitų grandinėlių ir kabliukų.


 

REGISTRACIJA:
Tel.: 8 641 59910
El. p.: [email protected]

Daugiau informacijos:
www.camiyoga.lt
https://www.facebook.com/jogaorelt/