unnamed

www.flowandglow.lt

,,Flow and glow” jogos studija

 

Mažytė jauki, pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte – įsikūrusi Flow&Glow jogos studija savo veiklą pradėjo vos prieš keletą mėnesių, bet nuolatinių lankytojų ratelis sparčiai didėja: aplinkiniuose ofisuose besidarbuojantys vilniečiai skuba prasmingai ir sveikai praleisti savo pietų pertrauką su jogos mankšta, rytais čia ateina pasikrauti energijos darbo dienai, o vakarais pasineria į gilesnę, labiau specializuotą praktiką. “Labai norėjome, kad jogos mankštos būtų prieinamos tiems, kuriems sudėtinga ištaikyti laisvą valandėlę tarp darbo, šeimyninių ir krūvos kitų įsipareigojimų. Kai žmogus atsipalaiduoja, jaučiasi ramus, laimingas ir harmoningas. Tada jo sprendimai bei veiksmai kyla iš širdies – vidinė darna tampa išorine darna. Tikime, kad kuo daugiau vilniečių darys bent jau jogos asanų praktikas, tuo daugiau saulės bus  jų širdyse, tuo daugiau laimingų veidų Vilniaus gatvėse. O argi ne tokia mūsų paskirtis – skleisti šviesą ir meilę?”, – savo mintimis dalinasi Flow&Glow jogos studijos vadovas, mokytojas Rimantas. “Sistemingi specializuoti užsiėmimai mažose grupelėse, kuriose mokytojas skiria asmeninį dėmesį kiekvienam lankytojui, sukuria erdvę saugioms praktikoms. Atliekant jogos asanas nėra svarbu “kaip atrodo tavo išorinė asana”, bet  “kaip ji atliekama iš vidaus” – tiek fiziniu, tiek vidinės koncentracijos požiūriu”, – pastebi mokytoja Joana. “Kai žmonės išgirsta žodį “joga”, jie įsivaizduoja medituojantį joginą lotoso pozoje arba labai gražiai pozą atliekančią merginą, bet iš tiesų joga yra kur kas daugiau – jogos mankštos yra tik ledyno viršūnėlė: jos leidžia atkurti sakralinę kūno geometriją, jaustis patogiai savo kūne, nuraminti protą ir  pasiruošti meditacijai. Kartais žmonėms pakanka vien  jogos mankštų, ir tai vistiek yra geriau nei nieko. Atliekant asanas, ilgainiui kartu su fiziniu kūnu ima keistis ir subtilusis kūnas – plečiasi žmogaus sąmonė, skleidžiasi intuityvus suvokimas, skonis ir poreikis ieškoti gilesnių jogos praktikos aspektų. Dauguma jogos asanų užsiėmimų vedami takiu Slow Flow (liet., “lėtas tekėjimas”) stiliumi, kuris nuo tradicinės aštanga jogos skiriasi tuo, kad yra daug švelnesnis, siūlo  įvairių naujų, vakariečio kūnui pritaikytų tarpinių pozų, o galutinės pozų variacijos išlaikomos ilgiau.

 

Joana – diplomuota jogos mokytoja, baigusi Melburno Viktorijos Jogos mokytoju institutą (Australija), stažavosi pas geriausius JAV, Australijos, Vokietijos, Lenkijos jogos mokytojus, dalyvavo specializuotose mokymuose Tailande, Indonezijoje, Lenkijoje, Indijoje; vedė užsiėmimus Jungtinių Tautų personalui karo zonose Nepale ir Afrikoje, Australijoje – turėjo savo jogos studiją. Užsiėmimai iš meilės ir su meile, tekantys kartu su grupės struktūra ir dinamika. Užsiėmimai metodiški, pritaikyti  grupės lygiui.

​​

Rimas mokėsi jogos Indijos ašramuose, kurį laiką gyveno atsiskyręs. Vilniuje veda hatha jogos užsiėmimus nuo 2012-ųjų metų. Rimo pozityvumas ir gebėjimas padrąsinti ir įkvėpti pakylėja dienai.

 

​KONTAKTAI:
www.flowandglow.lt
+370 611 79444.