871-morku-selsmas

Kaunas, laisvės al 78B

„Morkų šėlsmas“

 

„Morkų šėlsmas“ – naujas vegetariško maisto restoranas, įsikūręs Kaune, nedidelėse Laisvės alėjoje esančiose patalpose (Laisvės al. 78B).

 

„Morkų šėlsmas“ – naujas vegetariško maisto restoranas, įsikūręs Kaune, nedidelėse Laisvės alėjoje esančiose patalpose (Laisvės al. 78B). Sulčių baras siūlo įvairių gėrimų, tiksiančių ir patiksiančių kiekvienam: nuo šviežiai spaustų sulčių, išradingų sulčių kokteilių iki amerikietiško stiliaus šaltų vaisių gėrimų (smoothie). Šių gardumynų galėsite paskanauti ne tik 15 vietų bare, bet ir išsinešti.

„Morkų šėlsmo“ virtuvės meistras gardžiais valgiais džiuginti kauniečių atvyko iš Kanados. Jis specializuojasi natūralaus, griežto vegetariško maisto gamyboje. Jo gaminamuose patiekaluose nėra nei pieno produktų, nei kiaušinių. Maistas yra sveikas, šviežias, visiškai be cholesterolio, kuriame gausu maistinių skaidulų. Be to, virtuvės šefo pagamintas valgis atrodo viliojančiai ir yra puikaus skonio.

Kiekvieną dieną be nuolatinių patiekalų, tokių kaip saulėgrąžų vegetariškas apkepas, tofu kepsniukai, sojos pupelių paplotėliai, yra gaminamas vis kitoks dienos patiekalas ir dienos sriuba. Virtuvės meistras visada stebina „Morkų šėlsmo“ lankytojus savo naujovėmis ir išradingumu. Be to, „Morkų šėlsme“ ne tik galėsite skaniai papietauti, atsigaivinti sveikais gėrimais bei paskaitinėti literatūros apie sveiką mitybą, bet ir surengti privatų vakarėlį.

 

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vis daugiau žmonių renkasi sveiką gyvenimo būdą. „Morkų šėlsmas“ yra pasiruošęs patenkinti šią greitai augančią visuomenės dalį unikaliu ir aukštos kokybės aptarnavimu bei ekologiškais ir sveikais patiekalais.

Bare studentams taikoma 10 proc. nuolaida.

 

(Kaunas, laisvės al 78B, priešais dramos teatrą )

8 (37) 4254398 (653) 66507

Pir-Pen 10:00-19:00
Šeš 11:00-19:00.