19415750_10158887926235471_381946409_n

http://mandala-festival.lt

Festivalis „Mandala“ – tai trijų dienų renginys gamtoje, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą.
Sveikatingumą mes suvokiame platesniu, holistiniu, požiūriu – tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata. Linkime, kad žmonės jaustųsi laimingi, tobulintų savo asmenybę ir gyventų atviromis, taikiomis, šviesiomis ir mylinčiomis širdimis. Tikimės „Mandalos“ festivaliu pakviesti visus ir paskatinti artėti prie šio tikslo.
Taigi festivalis „Mandala“ – tai psichologinių, dvasinių, kūrybinių ir kūno praktikų sintezė. Tai reiškia, kad festivalyje yra 4 užsiėmimų erdvės ir kaskart galite rinktis kokiame užsiėmime dalyvauti.
Šio festivalio metu galite tobulinti savo asmenybę, išreikšti savo emocijas bei dirbti su vidiniais sunkumais visiškai saugioje, supratingai nusiteikusioje aplinkoje, prižiūrimi psichologinių ar dvasinių praktikų instruktorių. Norintys atrasti ir išreikšti savuosius talentus gali dalyvauti meninėse terapijose ir kitose kūrybinėse dirbtuvėse.

Nuostabu tai, kad galėsite maloniai atsipalaiduoti pirtelėje, pailsėti, atrasti vidinę ramybę medituodami, darydami jogos pratimus bei klausydamiesi muzikinės programos.

Kontaktai:

Mokytojams: [email protected] (organizatorės kontaktai)

Perkantiems bilietus: [email protected]