q8Q0b12T

www.artofliving.org

www.gyvenimomenas.lt

„Yoga Rave”

 

„Yoga Rave”  – muzikiniai vakarėliai be svaigalų . Tai šokiai, gyva muzika, joga ir meditacija, atsipalaidavimo ir draugiškumo atmosfera, entuziazmas be alkoholio, narkotikų ir cigarečių. Tai nemokami vakarėliai, siūlantys kitokį, sąmoningą linksminimosi būdą. Yoga Rave vakarėliai siekia tapti nauja mada kūrybingam jaunimui, ieškančiam naujų patyrimų.

 

„Yoga Rave” vakarėlių tikslai: kurti madą linksmintis be svaigalų ir smurto, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, padėti jaunimui įveikti susivaržymą ir drovumą, parodyti efektyvius būdus įtampai pašalinti, skatinti bendrumo jausmą ir toleranciją. Blaivių vakarėlių propaguojamos vertybės: proto aiškumas, sąmoningumas, sveika gyvensena, vidinė laisvė, autentiškumas, pagarba, draugiškumas, pasitikėjimas savimi ir kitais, komunikabilumas. Vakarėliai Lietuvoje vyksta jau penktus metus, tai buvo pirmieji alternatyvūs pasilinksminimai Lietuvoje. Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija Yoga Rave įvertino kaip geriausią 2011 metų blaivų renginį, o 2012-aisiais pelnytas Europos narkotikų prevencijos prizas. Renginiui taip pat įteiktas Sveikas Kaunas 2013 apdovanojimas, kurį inicijuoja visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas”.

 

Šioje novatoriškoje kūrybinėje iniciatyvoje efektyviai susijungia kultūros ir sveikatos sritys, sprendžiant Lietuvoje itin aktualią socialinę problemą – alkoholio vartojimą, ypatingai tarp jaunimo. Vakarėliuose ne tik skamba gyva muzika ir mantrų garsai, vyksta šokiai ir šokio pamokos, bet ir jogos asanos, meditacija, įvairūs kūrybiniai žaidimai, veikia arbatos ir sulčių baras, siūlantis sveikuoliškus gėrimus. Vakarėlius organizuoja „Gyvenimo Meno“ savanoriai, praėję Yes!+ kursą www.yesplus.lt 
Jeigu nori, kad įvyktų ir tavo mieste – susisiek:

 

Karolina 8 674 55159, [email protected]
Vytautas 8 673 23417, [email protected]
http://www.artofliving.org
www.gyvenimomenas.lt