hhhhh

www.pazinimassaviraiska.weebly.com

SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA

 

Mes esame – VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA. Organizuojame kūrybinius savęs pažinimo, dailės saviraiškos, įvairių rankdarbių užsiėmimus vaikams, suaugusiems ir senjorams, rengiame seminarus ir praktikumus bei organizuojame temines paskaitas.

Mūsų studijos šūkis: „Siela verčia judėti kūną, o gyvas kūnas – pasaulį.”

 

Mūsų studijos tikslas: padėti žmonėms pažinti save ir savo galimybes, ugdyti kūrybiškumą ir padėti panaudoti savo vidinius resursus bei energiją, siekiant pozityvaus ir laimingo gyvenimo.

 

Mūsų studijos veiklos sritys:

 

SPORTAS IR SVEIKATA: klasikiniai Indijos šokiai, paskaitos apie įvairių ligų priežastis – kaip gyventi sveikai ir laimingai. Užsiėmimų tikslas – padėti sąmoningai rinktis sveiką gyvenseną, padėti suvokti pagrindinius jos principus.

 

PSICHOLOGIJA IR ŽMOGAUS ENERGETIKA: energetiniai masažai, reiki, paskaitos apie žmogaus energetiką, vaikų ir tėvų, artimų žmonių santykius. Užsiėmimų tikslas – padėti plėsti suvokimo ribas apie vaikų auklėjimą ir tarpusavio bendravimą, pažinti žmogaus ir pasaulio prigimtinius dalykus ir tokiu būdu kurti harmoningą gyvenimą.

 

MENAS IR KŪRYBA: kūrybiniai užsiėmimai vaikams ir suaugusiems – dailės saviraiška, dailės terapija, keramika ir kiti įvairūs rankdarbiai.
Kūrybinių užsiėmimų tikslas: padėti atskleisti kūrybinius sugebėjimus, įgyti pasitikėjimo savimi jausmą, atrasti prigimtines kūrybines galias ir suteikti galimybę joms kūrybiškai reikštis.

 

DVASINIS TOBULĖJIMAS: dvasinio bendravimo popietės, šventraščių nagrinėjimo studijos, paskaitos apie sėkmingą, ramų ir laimingą gyvenimo būdą. Esminis bet kokių žmogaus veiksmų galutinis tikslas yra būti laimingu, taigi dvasinis tobulėjimas šį tikslą padeda įgyvendinti čia ir dabar, padeda surasti tą nuostabų pilnatvės jausmą ne išoriniuose dalykuose, o mūsų viduje.

 

Mūsų kontaktai:
el.p. [email protected],

http://pazinimassaviraiska.weebly.com
tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta)
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.