ggg

www.bona-fide.lt

Harmoningos asmenybės namai ,,Bona fide“

 

Harmoningos asmenybės namai ,,Bona fide“ (lot. geras pasirinkimas) – tai jaukūs asmeninio augimo namai, kuriuose organizuojama tokia veikla, kuri padėtų žmogui atsirinkti, kas iš tiesų kiekvienam yra svarbu. Jus pasitiks harmoninga ir jauki centro aplinka, kur prie garuojančios arbatos puodelio galėsite maloniai pabendrauti, paskaityti ir įsigyti knygą ar išsirinkti natūralią kosmetiką, malonias smulkmenas ir mūsų teikiamas paslaugas.

 

Mums svarbu, kad kiekvienas svečias atrastų tokią veiklą, kuri jam būtų įdomi, įkvepianti, atskleistų kiekvieno talentus ir norus.

Platonas yra pasakęs: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų“. Harmonijos su savimi bei aplinka praradimas verčia žmones arba kentėti, arba stabtelti ir pagalvoti: „Ką darau ne taip?“. Savęs pažinimas – ilgas kelias, bet drauge ir malonus. Todėl mūsų siūlomų paslaugų spektras yra gana platus.

 

Geros nuotaikos ir teigiamų emocijų suteiks subalansuoti ir harmoningi užsiėmimai, kurių nauda neabejojama visame pasaulyje, tai – zumba, aerobika, pilates, joga.

Norintiems atgauti jėgas, sustiprinti sveikatą pabūti su savimi, pailsėti ar pasilepinti mes pasiūlysime prabangius masažus ir įvairias pirties programas harmoningai veikiančias kūną ir sielą.

 

Mūsų centre yra laukiamos nėštukės ir mamos su savo vaikučiais. Pasiūlysime kuo įvairesnius ir efektyvesnius jūsų poreikius atitinkančius užsiėmimus, kurie padės atsiskeisti moteriškumui, geriau pažinti save ir savo atžalą, atrasti savyje naujus talentus, kūrybiškumą, žavesį ir jaunystę.

 

Tiems kas nori tobulinti ne tik savo kūną, bet ir dvasią, pasiūlysime unikalius mokymus, praktinius, terapinius užsiėmimus, seminarus, įvairių lektorių paskaitas ir kursus skirtus šiuolaikiškiems, aukštesnio intelekto žmonėms, kurie gyvena intensyvų gyvenimą, tačiau nori kažką keisti ir į savo kasdienybę įnešti daugiau grožio, optimizmo, išminties, energijos, įvairių spalvų, džiaugsmo ir naujų žinių. Praktiniai įgūdžiai padės sukurti harmoningą santykį su savimi, šeimos nariais, draugais ir aplinka. Viena iš sričių, kuri tik mūsų svečiams suteiks unikalią galimybę lankyti praktinius mokymus pagal M. Norbekovo metodiką, kuri sukurta remiantis Rytų išmintimi ir naujausiais Vakarų mokslo atradimais, padėjusi susigrąžinti sveikatą daugiau nei aštuoniems milijonams žmonių visame pasaulyje. Visi mūsų siūlomi užsiėmimai, mokymai yra sudaryti ir surinkti iš pačių moderniausių ir efektyviausių metodikų bei praktikų, kurie padeda pažinti save, atskleisti savo tikrąją prigimtį ir susikurti sveiką, įdomų, gražų ir laimingą gyvenimą.

 

Harmoningos asmenybės namuose „Bona fide“- jūs rasite ne tik įvairius subalansuotus ir harmoningus užsiėmimus, unikalius mokymus ir meditacijas, bet ir naujus atradimus, žinias, teigiamas emocijas ir šypsenas, kurios padės atskleisti ne tik kūno ir asmenybės talentus, bet ir išvystyti dvasinį bei emocinį potencialą, kuris atneša į gyvenimą ramybės ir kokybės santykį.

 

Laukiame Jūsų atvykstant! Juk į tuos namus, kuriuose yra jauku ir gera bei vyrauja harmonija, tarpusavio supratimas, meilė, džiaugsmas, šypsenos norisi sugrįžti dar ir dar kartą.

 

Nuoširdžiai,
„Bona fide“ komanda

 

Harmoningos asmenybės namai
„Bona fide“

 

Pušyno g. 19A, Panevėžys
Tel.8 690 89888
El. paštas: [email protected]

http://bona-fide.lt