in-jan

www.sielosharmonija.com

Studija „Sielos harmonija“

 

Studija „Sielos harmonija“ įkurta 2007 metais bendraminčių, siekiančių tobulinimosi ir sveikatinimosi tikslų visapusiškam asmeniniam vystymuisi, dėka.

Nuo 2009 m. studija veikia šviesioje ir erdvioje patalpoje Vasario 16-osios gatvėje, virš „Valerijono“ vaistinės, pačiame Šiaulių miesto centre. Perėjus studijos, įsikūrusios ant stogo ir tarp stogų, tiltelį, visi rūpesčiai paliekami už jo. Daili ir jauki erdvė nuteikia harmonijai bei ramybei.
VšĮ „Sielos harmonija“ patyrę ir kvalifikuoti specialistai padeda kiekvienam eiti tobulinimosi keliu: konsultuoja, veda užsiėmimus ir atlieka masažus.

 

Studijos veikla :
Jogos užsiėmimai:
pradedantiesiems, patyrusiems, senjorams, nėščiosioms, individualūs.
Ajurvediniai ir Reiki masažai.
Seminarų ir paskaitų organizavimas.
Veido jogos ir savimasažo kursai.
Studijoje Jūs galite įsigyti dovanų kuponus jogos užsiėmimams ir masažams.

 

Studija “Sielos harmonija” nuo 2011-01-12 veikia kaip viešoji įstaiga, kurios tikslas – švietimas sveikatingumo srityje ir fizinės gerovės užtikrinimas.

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems studijos lankytojams už palaikymą. Dėkojame tiems, kas praktikuoja jogą nuo 2007 metų ir sukuria palankias sąlygas studijai vystytis ir klestėti. Dėkojame tiems, kas lanko studiją dabar, kuria studijos ateitį, ir tiems, kas dar ateis mokytis ir tobulėti.

 

MŪSŲ ADRESAS:

Savęs tobulinimo studija „Sielos harmonija“
Vasario 16-osios g. 44 III a., (įėjimas per UAB “LandSale”) Šiauliai

tel. 861142327 jogos instruktorė Svetlana, studijos vadovė, el.paštas: [email protected]

http://www.sielosharmonija.com