satvika

www.satvika.lt

Satvika

 

Mes už Meilę Kūrėjui, Motinai gamtai, Tėvynei, žmonėms. Mes už meilę tarp tėvų ar senelių ir vaikų ar vaikaičių, artimųjų, tarp vyro ir žmonos ar tarp dviejų vienas kito minioj ar gatvėj akimis ir širdimi ieškančių, tarp kaimynų ar bendradarbių, tarp draugų, nors juos ir kontinentai skiria… Tikime, tik Meilė gali mus išgelbėti.

 

Satvika = Satva. Kilęs iš sanskrito kalbos, reiškia dora. Tai veikla neprisirišant prie rezultatų, juo labiau, prie uždirbtų pinigų ar šlovės. Tokia siekiamybė suteikia stabilumą ir ramybę. Tik ramus žmogus, o ypač kontakto rankomis, žodžiais, širdimis metu, gali padėti kitam.

 

Indijoje mergaitėms duodamas vardas Satvika, reiškiantis 7 gerąsias savybes: tyrumą, išmintingumą, ištikimybę, darbštumą, kantrumą, atlaidumą, dosnumą. Savo veikloje mes į jas lygiuosimės. Praktikuodami geresnį savo ryšį su Kūrėju bei mokydamiesi iš savo dvasinių mokytojų, mes stengsimės dirbti iš širdies, sąžiningai, pagarbiai į mus besikreipiančiai sielai, atjaučiai, bet nenusižengiant savo moralinėms normoms, nenuolaidžiaujant savo ar kitų silpnybėms. Būsime dosnūs savo šiluma, atjauta, piniginėmis nuolaidomis, saldžiomis ajurvedinėmis vaišėmis, ajurvedine kava ar arbata. Sieksime, kad kiekvienas pas mus atėjęs pasijustų iš miesto šurmulio centre patekęs į ramybės oazę, kurioje skamba trancendentinė muzika, jaučiamas smilkalų, žvakių, masažinių aliejų kvapas, o, svarbiausia, tvyro noras pasitarnauti ir svetingumas ieškančiam. Nesakome, tik pas mus, sakome – ir pas mus…

 

Dorybingumo mokomės iš šventraščių, savo mokytojų pavyzdžių, tobulai harmoningos Motinos gamtos, duodančios mums vaisius, gėles, daržoves, satvinės prigimties karvutės pieną ir jo produktus. Patys stengiamės maitintis satviniu maistu. Konsultacijų ir paskaitų metu apie tai kalbėsime besidomintiems savo gyvenimo kokybe. Turime tikslą dalintis tuo, ką patys esame su meile gavę ir savimi išbandę, todėl drįstame teigti – tai veikia. Tikime, kad tik dora veikla gali atnešti ilgalaikę naudą: gyvenimo džiaugsmą, ramybę, sveikatą, tarnystę kitiems.

 

Norime augti, tad mums rūpės Jūsų atsiliepimai apie mūsų veiklą.

Pagarbiai Jūsų, Asta ir Vytautas

 

Asta Keturkienė

Gydytoja, sveikos mitybos ir gyvensenos konsultantė
mob. tel.: 8 687 77 259

Vytautas Keturka
Ajurvedinių masažų specialistas, sveikos mitybos ir gyvensenos praktikas
mob. tel.: 8 616 07 758

Satvika – ajurvedinių masažų bei sveikos mitybos ir gyvensenos konsultacijų studija
Gynėjų g. 4, Vilnius LT-01109
el. paštas: [email protected]
www.satvika.lt