26

Chirologė

Asta Svirkienė

 

Kiekvienas renkasi savo kelią į pažinimą. Man jį atskleidė delno linijos….

 

Chirologija man yra daugiau nei darbas. Ji – mano aistra. Kaskart žvelgdama į naujus delnus, imu suprasti kokią Didžią tiesą Kūrėjas taip sumaniai užkodavo savo vaikų rankose. Jis sukūrė Žmogų -Kūrėją, kuris turi kurti grožį ir harmohiją aplink save, mylėti , kad būtų mylimas, tikėti, kad tikėjimas jį saugotų.

 

Žinoti visko neįmanoma. Tačiau siekti pažinimo turi kiekvienas. Jei ranka gali parodyti teisingą kelią, kodėl turėtume tuo abejoti…

 

Mano kelias į chirologės profesiją buvo ilgas ir sudėtingas. Pro sunkiai įveikiamas šio nuostabaus mokslo džiungles broviausi viena, nes mokytojų, kurie būtų padėję man pažinti chirologijos subtilybes taip ir neradau. Mokytajais man buvo didieji pasaulio chiromantai : Cheiro, Debarolis, W.Benham ir kiti. Mokslas man užtruko apie aštuonerius metus. Ilgai negalėjau apsispręsti, kokią informaciją pasakyti pas mane atėjusiam žmogui. Todėl vis gilinau žinias, stebėjau rankas, mokiausi. Dirbau daug, šlifavau turimas žinias, lyginau jas su informacija man ištiestame delne. Metai po metų ėmė formuotis aiški sistema: informaciją, kurią noriu psakyti į mane besikreipiančiam žmogui. Šios sistemos esmė: žmogaus savirealizacija. Stebėdama žmonių gyvenimus, matydama jų pasiekimus ir praradimus ėmiau aiškiai suvokti dėsningumus, kurie kartojasi kiekvieno žmogaus gyvenime. Analitinis mąstymas man labai padėjo ir padeda išgryninti tam tikras metodikas, kurios pasitvirtina, kartais net maloniai nustebindamos mane pačią.

 

2010 metais Sankt Peterburge baigiau asrologinės sistemos „Sielos Formulė” mokymus, kuriuos vedė astrologas Aleksandras Astrogoras. Mane sužavėjo šios sistemos paprastumas ir stebėtinas tikslumas. Jei domitės astrologija, tuomet tikrai esate girdėję apie dispozitorių grandinėlę. Formulės centre esančiose planetose užkoduota žmogaus esmė, kitos planetos už centro ribų rodo jo santykį su įvairiomis gyvenimo sritimis. Konsultacijos metu didelį dėmesį skiriu žmogaus savirealizacijai, analizuoju, koks yra tikrasis jo pažaukimas ir kokia veikla turėtų užsiimti. Apjungusi chirologija ir astrologinę sistemą – Sielos Formulę, gana tiksliai galiu matyti, kokia kryptimi žmogui reikėtų judėti. Pavyzdžiui, delnų linijos rodo, kad žmogui lemta tapti mediku, formulė tai patvirtina.

 

2011 metų kovo mėnesį Respublikinė Ezoterikų Konfederacija man suteikė Ezoterinių mokslų darktaro laipsnį. Mano daktaro laipsnio darbo tema „Chirologija. Savirealizacijos periodai, laiko datavimas ir penkmečių energijos tėkmės metodas pagal autorinę chirologės Astos Svirkienės sistemą”. Tų pačių metų balandžio mėnesį šia tema skaičiau pranešimą tarptautinėje konferencijoje Sankt Peterburge.

Nuo 2001 metų vadovauju Viešajai Įstaigai „Du Pasauliai”. Norinčius mokytis chirologiją ar kitą ezoterinę discipliną, maloniai kviečiu aplankyti Ezoterinių moklsų centro „Du Pasauliai” svetainę www.dupasauliai.com.

 

CHIROLOGĖ ASTA SVIRKIENĖ

 

Mob. tel. +370 689 74714, +370 623 97623

El.paštas: [email protected]

Skype: asta.svirkiene