unnamed

Numerologė, astrologė

Samantha Zachh

 

Matricinė ir karminė numerologija
Esu baigusi unikalias matricinės ir karminės numerologijos magistro studijas Rusijos ezoterikos institute Alvasar, kurioms nėra alternatyvų. Psichologijos, ezoterikos, astrologijos bei numerologijos žinių dėka, padedu žmonėms susigaudyti ir atrasti pagrindines karmines klaidas, praeito gyvenimo scenarijų, kaip visa tai įtakoja dabartinį gyvenimą, kaip atrasti pagrindines problemų priežastis, jas pašalinti ir pradėti gyventi laimingiau. Karma yra geriausias mūsų draugas – su ja ir mokau susidraugauti, suvokti, atidirbti. Labai dažnai žmonėms vis atsitinka tos pačios problemos, situacijos, arba tiesiog neranda atsakymo į klausimus: “Kodėl man?” “Už ką?” “Kodėl būtent taip?” Atsakymas slypi būtent karmoje. Juk ji yra visada šalia, tai mūsų kelrodė žvaigždė, kurią turime pažinti su suprasti, norint eiti savuoju keliu.
Taikau savo 3LP metodą – 3 lygių paveikslą, kai konsultacijų metu apjungiamos trys sritys: fizinis, emocinis ir energetiniai lygiai. Tai leidžia atrasti priežasties pasekmės dėsnio sąveikavimą, bei pašalinti gilumines priežastis, ne pasekmes.
Jokios religijos
Nesu nei vieno judėjimo ar religijos šalininkė, visa koncentracija yra ČIA ir DABAR į žmogų, būsenas, situacijas. Skatinu savo klientus kurti savo metodus, neprisirišti prie teorijų ar idėjų, nuolat analizuoti save ir savo šeimą, giminę, kuri yra mūsų pačių pamatas. Svarbu bent akies krašteliu žvilgterėti į savo ir giminės karmą, kad suvokti iš kur atėjome.
Projektas
 
Taip pat esu Mokymosi šeimoje asociacijos viena iš įkūrėjų ir vadovė. Tai projektas, populiarinantis ir siekiantis įteisinti Lietuvoje vaikų mokymąsi namuose, šeimoje (homeschooling’ą). Vaikystė – žinių ir savybių pamato periodas, kurį siekiu pagerinti kiekvienam augančiam vaikui.
 
Kontaktai
 
+3706 7588217