img579473

Biolauko tyrimai, konsultacijos

Artūras Dabkevičius

 

Gimiau 1976 metais Kaune. 2009 metais KTU apgyniau techn. mokslų daktaro disertaciją.

Nuo mažens labai traukė ne tik tikslieji mokslai, bet ir dvasiniai dalykai. Nors nebuvau religingas, nelankiau bažnyčios, tačiau kažkur viduje visada žinojau, kad yra kai kas daug daugiau, nei vien fizinė materija. Jau paauglystėje pradėjau gilintis į ezoterinius mokslus, astrologiją, transpersonalinę psichologiją. Labai daug skaičiau, lankiau įvairiausias paskaitas, praktikas ir seminarus.

Nuo 1990 metų domiuosi runomis ir praktiniu jų panaudojimu (ir ne tik tradiciškai – mantikoje).

 

Dar lankant mokyklą tikybos Mokytojas Juozas Gruodis (šiandien jau a.a.) sudomino rytų filosofinėmis kryptimis, Dao, joga, dzen-budhizmu ir kt.

Morališkai remiu ir nuo 1996 m. dalyvauju Romuvos veikloje. Manau, kad senasis mūsų protėvių tikėjimas ir pasaulėžiūra nepelnytai nuvertinama. Juk esame paskutiniai Europoje krikščioniškai apkrikštyti, ir dėl to išsaugojome daug archaiškų papročių, senąsias dainas, sutartines, šokius, instrumentinę liaudies muziką. Didžiuojuosi kalbėdamas ir dainuodamas seniausia indoeuropiečių prokalbe, artima sanskritui.

 

Nuo 1992 metų gilinuosi į Karlos Kastaneda knygose pateiktą toltekų mokymą. Nuo 1998 metų praktikuoju Tensegrity. Teoriškai ir praktiškai gilinuosi į šamaniškas praktikas.

Domiuosi žmonių tarpusavio santykiais ir socionika. Mano sociotipas – ISTJ, todėl bendraujant su manimi „prašome pateikti tik faktus”.

Vedų kultūros centre esu išklausęs „Jogos psichologijos“ dviejų semestrų paskaitų ciklus. Nuo 2010 praktikuoju Šivananda jogą.

Nuo 2000 metų praktikuoju Reiki. Turiu tradicinio Reiki iniciacijas.

2007 m. esu išklausęs ir baigęs kursą „Gydymas kristalais“.

 

Nuo vaikystės užsiimu tradicine fotografija, o nuo 2007 m. pradėjau domėtis subtilių energinių biolaukų – auros fotografija ir galimybe objektyviai užfiksuoti žmonių, gyvūnų, augalų biolaukus. Šiuo metu turiu naujausius amerikiečių ir rusų mokslininkų sukurtus ir licencijuotus biolauko diagnostikos prietaisus ir specialią programinę įrangą, su kuria galima pamatyti ir įvertinti biolauko ir čakrų energetiką.

 

Nuo 2007 metų pradėjau lankyti Dvasinio ugdymo ir sveikatingumo centrą „Udumbara” ir vadovų Nijolės Wolmer bei Raimundo Karecko vedamus Dvasinio ugdymo, Karminės korekcijos ir Sąmoningo kvėpavimo seminarus.

2010 m. baigiau Emocinės laisvės techniką (E.F.T.).

Paskutiniu metu domiuosi šeimos konsteliacijom, lankau praktinio mokymo kursus.

 

Tinklapis: http://www.biolaukas.lt/

Tel. +370 647 27645