11146168_988612874484566_1185493647_n

Tarptautinės Tai Chi (taiči)

ir Chi Kung (cigun) asociacijos

pirmininkas ir treneris

Romualdas Petkevičius

 

Romualdas Petkevičius – Tarptautinės Tai Chi (taiči) ir Chi Kung (cigun) asociacijos pirmininkas ir treneris, europinio lygmens EQF3 kvalifikuotas sveikatingumo instruktorius, autorinės Švelnios savigynos sistemos treneris. Keturis dešimtmečius praktikuoja kovos menus, meditaciją ir kvėpavimo sistemas.
Kaip teigia R. Petkevičius, judėti kiekvienam žmogui yra tiesiog būtina, o ypač, jei to negali daryti. „Kiekvienas sąmoningai gyvenantis žmogus žino, kad aktyviai judėti būtina. Judėjimas gali ne tik gydyti, bet yra ir puiki ligų profilaktika, užkertanti kelią ankstyvam senėjimui. Taiči mano gyvenime atsirado tada, kai tapo aišku, kad tai pati sveikiausia, įdomiausia ir efektyviausia kovos meno forma, jei tai praktikuoji būtent taip – sveikai, įdomiai ir efektyviai. Dabar manau, kad nėra kito būdo, kuris taip visapusiškai ugdytų žmogaus gebėjimus. Taiči vysto pusiausvyros jausmą, stiprina sąnarius, gerina lankstumą, vysto kvėpavimą, lavina judesių koordinaciją, normalizuoja kraujospūdį, harmoningai įjungia į veiklą abu smegenų pusrutulius, mažina stresą, formuoja nuosaikų požiūrį į gyvenimo reiškinius. Ir svarbiausia: visą laiką tave veda vis aukštyn į tobulesnę būtį.“

 

R. Petkevičiaus atviri užsiėmimai vyksta savaitgaliais 8h (rytais) Vingio parke, (prieš estradą). Telefonas pasiteiravimui: 8 686 82478.

[email protected]

 

Į mankštų dalyvių būrį įsilieti gali kiekvienas ir kiekviena, nepriklausomai nuo pasirengimo lygio.Treniruočių metodika sudaryta taip, kad žmogus pajėgtų iš karto, pagal savo galimybes įsijungti į procesą.