DSC_0850-e1358024786667

Ajurvedinių masažų specialistas

Vytautas Keturka

 

Daug kas, su kuo senokai esu bendravęs, stebisi permainomis mano gyvenime. Esu architektas – technikas. Iki tol kūriau grožį ir jaukumą savo klientų namuose, dabar atėjo laikas gražinti žmonių gyvenimus savo rankomis ir širdimi ajurvedinių masažų metu. Jų mokytis pradėjau savo žmonos paprašytas. Asta juos visuomet labai vertino, tik didelis užimtumas bei kitos aplinkybės neleido dažnai jais mėgautis.

 

 Nuolankiai dėkoju savo mokytojui Dariui Kauneckui, pasidalinusiam didele masažų patirtimi. Nuo pirmų pamokų praėjo nemažai laiko. Daug kam masažus dovanojau, kol draugai manęs nepradėjo klausinėti – o kur pas tave galima jų ateiti, norime padovanoti juos savo draugams, artimiesiems. Taip ir subrendo pasiteisinusi idėja – turėti savo ajurvedinio masažo studiją.
 Tikiu, kad visaverčiui masažui svarbiausia ne gera technika, ją ir aš įvaldęs, bet rami, meditacinė masažuotojo būsena masažo metu. Tam jau keliolika metų užsiimu dvasine praktika, su Kūrėjo pagalba švarinu savo vidų: tiek dvasinį, tiek ir fizinį.

 

Ajurvedinių masažų specialistas, sveikos mitybos ir gyvensenos praktikas, Lietuvos Sveikatos rūmų narys.
mob. tel.: 8 616 07 758
el. paštas: [email protected]
www.satvika.lt