96

garso meditacijos specialistė

Alicija Eiliakas

 

Esu Psichologijos studijos „Menas būti“ įkūrėja. Ir darbe, ir gyvenime vadovaujuosi įsitikinimu, jog gyventi pilnavertį gyvenimą galime tik tuomet, kai neatsiribojame nuo savo patirčių. Pilnavertį – ne visada reiškia lengvą, bet tik patirdami liūdesį, galime pažinti tikrą džiaugsmą, tik leisdami sau pajausti skausmą, pažinsime palaimos jausmą. Užblokuodami savo jausmus, tampame „negyvi“ ir tokiu būdu nusigręžiame tiek nuo savęs, tiek nuo kitų. Atsivėrimas savo jausmams ir savo patirčiai padeda mums geriau suprasti ne tik save, bet ir kitą žmogų, pajausti tikrą gyvenimo skonį.

 

Studijos:

Baigiau Maskvos ekonomikos ir lingvistikos instituto psichologijos fakultetą, mokiausi Maskvos Kognityvinės psichoterapijos instituto programoje, taip pat įgijau simbolių dramos pradmenis. Tęsiau podiplomines studijas Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos institute (HEPI), baigiau dviejų lygių egzistencinės psichoterapijos programą ir įsigijau psichoterapeutės diplomą. Priklausau Rytų Europos Egzistencinės terapijos asociacijai.
Be egzistencinės terapijos, mokiausi meno terapijos (tame tarpe organizavau meno terapijos mokymus Lietuvoje), baigiau tryjų metų šokio judesio terapijos studijas Maskvos Integracinės psichologijos institute.

 

Mano didelė aistra tapo garso terapija, kurios mokiausi pas geriausius šios srities meistrus – Don’ą Conreaux (JAV), Tomą Czartoryski (Lenkija), Pratibha de Stoppani (Italija) bei kitus. Ją taikau grupinėse mokymuose ir individualiose sesijose (daugiau rubrikoje Garso terapija).

 

Vedu terapinius ir patyriminius seminarus bei grupes pagal savo autorines programas, relaksacinius ir meditatyvinius seansus „Maudynės gonge“ ir „Garso misterija“, nestandartinius treningus įmonėms.
Konsultuoju privačiai.

 

Kontaktai:

[email protected]

tel.: +370 687 85625