dav

Kvėpavimo praktikų specialistas

Martynas Driukas

 

Išorėje, sociume esu tėvas, rašytojas, alternatyvios medicinos tyrinėtojas, sportininkas…
O viduje esu iš tų žmonių kurie visa širdimi ilgisi tikrojo savo veido – Supersielos veido.

 

Psichologine saviugda domiuosi jau beveik 10 metų, bet iš esmės visus metodus naudojau tik finansinei gerovei gerinti, todėl pakilimus nuolat lydėjo skaudūs kritimai tarsi užburtam rate. Į naują sąmoningumo lygmenį perėjau prieš keturis metus kai ėmiausi Vedantos studijų ir esminiu savęs pažinimu per jogą ir atlikau metų trukmės retritą kurio metu
pabudau ir prisiminiau savo ilgas dvasines paieškas…

 

“…Žmogaus ieškojimai tęsiasi iš gyvenimo į gyvenimą ir kai po nesuskaičiuojamų gyvenimų pastangų jis gauna blyksnį to, ką mes vadiname palaima, taika ar tiesa, ar Dievu, mokša ar nirvana – jūs tai galite pavadinti kaip norite, net ir tada nėra tokio žodžio, kuris galėtų tai išreikšti. Žmogus tai randa tik po daugelio daugelio gyvenimų. Visi tie, kurie ieško ir galvoja, kad turės tikrą džiaugsmą po to, kai jie ras, labai klysta. Jie aptiks, kad po pasiekimo prasideda naujas darbas, naujas dalykas, kad tai dar ne poilsis.” Ošo

 

Dvasinis mano Mokytojas yra Svamis Šankarananda Giri Maharadž iš Mahavataro Babadži Mokytojų ir mokinių sekos. Tai Krija Jogos tradicija kurią  XIX a. Himalajų jogas, žinomas kaip Mahavataras Babadži Maharadž (realizavęs Kristų), ją atgaivino ir perdavė savo mylimam mokiniui Lahiri Mahasajui.

Apie Lahiri Mahasajo ir Babadži susitikimą Himalajuose pasakojama Paramahansos Joganandos knygoje „Jogo Autobiografija“.

 

Yra ir daugiau žmonių, kuriuos galiu vadinti savo mokytojais, ištikrūjų galiu sakyti, kad visi sutikti žmonės mūsų gyvenime yra tarsi mokytojai, nes gryninimasis turi tęstis kiekvieną dieną.

 

Papildomų žinių sėmiausi:

 

„Seldino Šiuolaikinės Akupunktūros Mokykla”- Anatomija; Akupresūra; Trigerinių taškų terapija; Masažas; Smegenų bangų terapija (biofeedback).

„Žmogaus Autoredukcijos Centras – Oktava”- Valdomo įvaizdžio terapija; Stuburo gimnastika; Kvėpavimo gimnastika; Psichosomatika.

„NLP Centras” –  Psichinių būsenų valdymas; Komunikacija; Pasąmoninių įsitikinimų modeliavimas; Tikslų pasiekimo būdai; Hipnozė, tranzas.

„Karaliaus Mindaugo mokymo centras” –  darbuotojų sauga ir sveikata; pirmoji medicinos pagalba; reanimacija ir intensyvioji terapija; skubioji medicina; sveika gyvensena; medicinos etika; anatomija, fiziologija, patologija; mikrobiologija; katastrofų medicinos pagrindai; prevencinė medicina; ekologija; informacinės technologijos; bendravimo psichologija;

„Breath Mastery”- kvėpavimo terapija.

ReiKi Mokytojai Meistrai – Edmundas Petruoka ir  Dhananjaya Pandit Das pagal Usui Shiki Rioho tradicinę liniją suteikė man naturalaus gydymo metodo ReiKi Meistro titulą, 2014m man suteiktas Mokytojo Meistro titulas.

 

Kaunas

8-605-97965

Skype: marsus999

E.p. [email protected]