rodyklė

Juoko joga

Nijolė Guzovičienė

 

Juokis! Juokis! Juokis!

Ir gyvenimas pradės tau šypsotis!

Ir tai – ne reklaminis šūkis. Tai jau net ir Lietuvoje pasitvirtinusi tiesa!

 

„Juokas tikrai nuskaidrina mūsų protus ir mes greičiau ir aiškiau pamatome teisingą sprendimą.“

Madan Kataria

 

Juokas, pasirodo, dalykas – tikrai rimtas!

Juoko užsiėmimai – tai unikali praktika tiek optimistams, tiek norintiems jais tapti, rekomenduojama absoliučiai visiems, nes juoko naudos pervertinti turbūt neįmanoma. Jau net mokslininkai vienu balsu tvirtina, kad juokas gydo kūną, kelia dvasią ir išlaisvina sielą! Ši praktika tinka taip pat visiems: nuo jauno iki seno.

Visi mes gimstame su natūraliu džiaugsmo ir linksmumo jausmu. Kiek nedaug reikia, kad kūdikis pradėtų juoktis, jis turi įgimtą džiaugsmo jausmą. Su laiku tą įgimtą džiaugsmo jausmą mes paslepiame giliai savyje ir net pamirštame, kad jį turime.

Juoko užsiėmimų metu mes mokomės juoktis be priežasties, ir tokiu būdu vėl iš naujo atrandame savo įgimtą džiaugsmo jausmą ir vėl pradedame džiaugtis gyvenimu! Pasaulyje ši praktika vadinama juoko joga, jos pradininkas – gydytojas iš Indijos Madan Kataria.

Taip, taip! Juoktis, kaip ir kitų dalykų, galima išmokti, todėl maloniai kviečiu burtis į grupes juoko (juoko jogos) užsiėmimams!

 

Nijolė Guzovičienė,

psichologė, sertifikuota juoko jogos trenerė (Vokietija).

Jei turite pasiūlymų, įdomių minčių, norite juoko užsiėmimo savo draugų ratelyje ar įtraukti į savo įmonės šventę, vakarėlį, renginį ar seminarų, konferencijų ar poilsio dienų programą, – būtinai susisiekite:

 

el.p. [email protected]

 

telefonu 8-698-34400