9549185_orig

Reiki Meistrė,

Lektorė

Asta Ivaškevičiūtė

 

Aš esu siela, gavusi moters kūną.

 

Iš pradžių atkakliai siekiau svajonės – užkopti karjeros laiptais marketingo srityje. Įdėjau daug laiko, jėgų ir pastangų. Man pavyko! Ir ką gi. Supratau, jog vietoj laimės atradau liūdesį, vienatvę, ligas, chronišką pervargimą ir chaosą širdy bei mintyse…

Tada ryžtingai viską mečiau ir ėmiau savo gyvenimą kurti iš naujo.

 

Pradėjusi ieškoti laimės, atradau Reiki. Mano Reiki Mokytojas yra Virginijus Mockus. Kartu su Reiki atėjo ir kiti pozityvūs pasikeitimai, naujos pažintys, naujos galimybės. Tapau Reiki Meistrė – Mokytoja. Darau Drugelio prisilietimo masažus kartu su Reiki energetine terapija. Taip pat suteikiu galimybę žmonėms patiems prisijungti prie gydančio ir harmonizuojančio Reiki energijos srauto.

 

Ėmiau studijuoti bhakti jogą ir Vedas. Susipažinusi su Vedomis ir Vedų filosofija, atradau naują nuostabų pasaulį ir nepaprastai šiltą, draugišką bendruomenę. Mano Dvasinis Mokytojas yra Bhakti Caitanya Svamis.

 

Kadangi esu veikli, neišvengiamai atsirado“Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrėme kartu su Dainora Skrabuliene. Studija gimė iš mudviejų troškimo dalintis, pažinti save ir padėti pažinti save kitiems. Mes nesekame konkurentų veiklos, nesiekiame pirmauti. Tiesiog darome tai, kas mums pačioms įdomu, kas mums atrodo prasminga ir naudinga.

 

Kadangi nesu vien tik teoretikė, man neįdomu vien tik žinoti ir nieko netaikyti praktikoje, netrukus ėmiau pastebėti, jog visa tai, kas aprašoma Vedose, tikrai veikia. Tad, po tam tikro praktikos laikotarpio ir akivaizdžių mano gyvenimo pasikeitimų į gerą, ėmiau skaityti paskaitas apie moterų ir vyrų santykius, harmoningų santykių kūrimą ir apie tai, kaip gi įsileisti laimę į savo gyvenimą. Kalbu apie tai, kuo tikiu ir ką taikau savo praktikoje.

 

Kiek tik leidžia mano jėgos ir sugebėjimai, tarnauju Šri Šri Nitai-Gaurasundara šventykloje – reguliariai gaminu pusryčius, pietus ir darau visa kita, ko tik prireikia. Taip pat kartą per savaitę gaminu Labdaros ir paramos fonde „Harė Krišna maistas kūnui ir sielai”. Esu tikra, kad dvasinė pažanga ir apskritai – asmenybės tobulėjimas, neįmanomas be tarnystės ir be bendravimo su bendraminčiais, be Dvasinio Mokytojo ir Viešpaties malonės.

Mane galite rasti Facebook’e, taip pat man galite rašyti el.p. [email protected]. Mano tel. 8 604 20 485.