Asta_ajurveda3

Gydytoja, sveikos mitybos

ir gyvensenos konsultantė

Asta Keturkienė

 

Gydytoja, sveikos mitybos ir gyvensenos konsultantė, Lietuvos Sveikatos rūmų narė, Ajurvedos akademijos dėstytoja, Gyvybės rato asociacijos prezidentė.

Esu didelę darbo patirtį turinti klasikinės medicinos gydytoja. Keistoka klasikine vadinti mediciną, kuriai viso labo keli šimtai metų, tuo tarpu ajurveda, įamžinta prieš 5000 m., vadinama alternatyvia. Ajurveda yra mokslas apie džiugų laimingą gyvenimą, o medicina – apie ligas.

 

Prieš keliolika metų pradėjau ieškoti kitokių ligų gydymo būdų, nes supratau, kad jokie vaistai neveikia ligos priežasties, o tik pasekmes. Tiesų ieškojimas baigėsi, kai pradėjau studijuoti Ajurvedos akademijoje. Baigiau du kursus. Toliau mokausi klausydama paskaitų ir dalyvaudama seminaruose, nes žinių klodai nerealaus gylio. Sau taikau daugiau, negu siūlau savo pacientams indvidualių konsultacijų metu arba klausytojams paskaitose. Tai veikia, tai neabejotinai veikia, todėl labai verta keisti savo gyvenseną ir mitybą. Apie tai ir kalbėsimės asmeninių konsultacijų arba paskaitų metu.

 

 

mob. tel.: 8 687 77 259

el.p. [email protected]

www.satvika.lt