Danielius Goriunovas

lektorius

Danielius Goriunovas​

 

Labas, esu Danielius! Ir jeigu kada savęs klausei koks tavo gyvenimo tikslas, kaip panaikinti tą jausmą, kad švaistai savo gyvenimą veltui ar domiesi paprasto tačiau laimingo gyvenimo paslaptimis… Aš esu žmogus, kurio tu ieškojai.

Nes, matai, esu tinklaraščio apie gyvenimo tikslus, iššūkius, kūrybą ir paprastumą, Debesyla(.lt) autorius. Ir aš žinau kaip tu gali pasiekti tai, ko trokšti. Praktiškais, išbandytais ir mokslininkų ištirtais būdais.

Juk pripažinkime, šiais laikais internete ir knygynuose galima rasti begalę šaltinių, kurie sakosi esą kupini vienintelės ir tikrosios gyvenimo išminties. Jie moko, kaip gyventi nuo A iki Z… Ir kartu nepasako visiškai nieko naujo, nes visos tos žinios tėra perdirbtos iš anksčiau nežinia kieno išgalvotų minčių.

Būtent todėl Debesyloje pasiryžau imtis titaniško darbo ir prieš ką skelbiant viską ištirti bei išbandyti pačiam. Nes patikėk – žmonių, kurie bando įtikinti tuo, ko niekaip negali įrodyti, aš neapkenčiu turbūt tiek pat kaip ir tu.

Taigi, ką kviečiu padaryti?

Paprasta: užsuk į Debesylą nuorodoje žemiau. Ir ten tikiu rasi, ko seniai ieškojai. O jei ne – visada gali su manimi susisiekti adresu nurodytu Debesyloje. Iki pasimatymo!

Tinklalapis – http://debesyla.lt