Egidijus G
lektorius, vedinis astrologas,
chiromantas

Egidijus Gubinas

 

Egidijus Gubinas – filosofas, keliautojas, astro-psichologas, numerologas, chiromantas, skaito paskaitas, paremtas Vedine išmintimi ir šiuolaikine psichologija, konsultuoja bei pataria gyvenimiškais klausimais. Paskaitose dalinasi savo išgyvenimais ir šventųjų bei šventraščių išmintimi. Šiuo metu papildomai gilina žinias keliose lektoriaus ir filosofo O. V. Ruzovo mokyklose: mokymo centre, ruošiančiame konsultantus šeimos kūrimo ir gyvenimo klausimais bei Bengališkos astrologijos, chiromantijos ir numerologijos mokykloje. Taip pat turi edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.

 

Išminčiai sako, kad iš šimto procentų žmonių, kurie išgirdo, kaip padaryti savo gyvenimą laimingesnį, devyniasdešimt procentų apsidžiaugs tai išgirdę, bet savo gyvenime vis tiek nieko nekeis. Devyni procentai likusiųjų pradės kritikuoti ir sakys, kad visa tai nesąmonės. Ir tik vienas procentas žmonių imsis pokyčių ir taps laimingi. Tad visiems linkiu būti tarp to vieno procento drąsiųjų, patiems tapti laimingais ir padėti tai padaryti kitiems!

 

Egidijus Gubinas – skaito viešas paskaitas ir veda seminarus svarbiomis gyvenimiškomis, psichologinėmis, filosofinėmis ir astrologinėmis temomis. Egidijus yra kvalifikuotas Bengališkos astrologijos mokyklos atstovas ir atlieka astro-psichologines, chirologines konsultacijas.

 

Konsultacijų metu padeda spręsti šiuos klausimus: draugystės klausimai, šeimyninė psichologija, santykiai, rekomenduojama profesinė veikla, silpnosios ir stipriosios charakterio pusės, kas padėtų sėkmingiau laviruoti gyvenimo keliais, savęs pažinimas, konfliktai kolektyve, gyvenamosios vietos/šalies pakeitimas, amžiaus krizės, dvasinė praktika, tiesos paieškos, palankių datų svarbiems darbams, gyvenimo įvykiams nustatymas.

Konsultacijos galimos jūsų mieste arba bendraujant skype. Dėl konsultacijos rašykite į el. paštą.

 

Kontaktai: [email protected]
http://kelioneisavesatradima.lt/