11159974_1571164823150388_6301622667930023869_n

Reiki Meistrė,

astropsichologė

Eglė Giedrienė

 

Eglė Giedrienė (Shyama Gauri dd) – Vedų astropsichologė, O.Gadeckio Aukštosios praktinės psichologijos mokyklos studentė, REIKI Grand Meistrė-mokytoja (keturių Reiki mokyklų meistrė-mokytoja, praktikuojanti nuo 1997 metų), beveik 20 metų konsultuoja šeimos bei savęs atradimo klausimais, mokėsi NLP (Neuro lingvistinis programavimas), Vastų šastra, biolokaciją, Kabalos paslapčių, įvairių alternatyvių gydymo metodų, meditacijų, masažų (Rusijoje, Europoje ir Indijoje), praktikuoja bhakti jogą, veda praktinius užsiėmimus, skaito paskaitas.

 

Nuo pat mažens mane kankino klausimai „kodėl aš čia?“ „Kuo turėčiau užsiimti?“ „Kodėl aplink tiek daug neteisybės?“ „Kodėl žmonės kenčia ir kokia viso to prasmė?“ Būdama aštuonerių tvirtai nusprendžiau – padėsiu žmonėms kuo galėsiu, kad jie taptųlaimingi! Prasidėjo ilgas ieškojimų kelias…

 

Vietoje pamokų ruošimo mieliau skaitydavau filosofinius, psichologinius kūrinius, gilinausi į meną, jo istoriją, žmonijos sukūrimo teorijas. Buvau neįprastas, maištingo charakterio vaikas, todėl aplinkiniams kėliau tiek susižavėjimą, tiek sumišimą ir nerimą… Ieškojau teisybės ir kovojau už ją iš pradžių vaikiškais, o vėliau ir maištingais, paauglio būdais. Tuo pačiu padėdavau draugams numalšinti galvos ar kitus skausmus, nusakydavau netolimą ateitį, bet ilgainiui supratau pagrindinį dalyką gyvenime – kūnas nėra amžinas: mes senstame, sergame, kenčiame, mirštame, po to vėl gimstame ir vėl kenčiame… Tapatiname save su kūnu pamiršdami, jog esame siela! Kaip išsivaduoti iš šio nesibaigiančio gimimų ir mirčių rato? Kas žino atsakymą? Ieškodama mokytojo, kuris parodytų TIKRĄJĮ kelią į sielos gelmes bei TIKRĄJĄ gyvenimo prasmę, teko sutikti ir apsišaukėlių, impersonalistų, tačiau galiausiai atradau bhakti jogą, sutikau dvasinį mokytoją ir didžiulę dvasinių brolių bei seserų šeimą! Gyvenimas įgijo prasmę ir atradus tikrosios LAIMĖS skonį man norisi tuo pasidalinti ir su kitais.” – Eglė Giedrienė (Shyama Gauri dd).

 

Lektorės vedami seminarai ir praktikumai tai galimybė giliau pažinti save ir aplinką. Išmokti tinkamai elgtis, kad prisišaukti sėkmę, kuri vaikšto aplinkui, suvokti savo kančių ir problemų priežastis bei savo gyvenimo tikslą.
SEMINARAI IR PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI

 

– Kas yra sėkmė?
– Psichologiniai moterų ir vyrų skirtumai.
– Kas yra nuoskauda, pyktis, kokios jų pasekmės ir kaip išsivaduoti nuo šių emocijų, kaip tapti LAIMINGU nepriklausomai nuo aplinkybių.
– Praktinis užsiėmimas „sensityvas“ (jautrumas), kurio metu aktyvuojamas dešinysis smegenų pusrutulis, mokomasi išgirsti ir panaudoti savo intuiciją, pažadinti vidinį matymą, pajusti kitą žmogų, išgyventi ir suprasti savo ir kito emocijas, įžvelgti poelgio motyvaciją. Užsiėmimo metu atveriamos sielos durys, už kurių slypi neišsenkantys lobiai ir neišnaudotos žmogaus galimybės.
– Seminarai (praktiniai užsiėmimai) moterims, padedantys pažadinti savo moteriškąją jėgą, pažinti save kaip moterį, kryptingai panaudoti savo energiją ir išlikti žvaliai visą dieną, laimingai ištekėti bei prisišaukti sėkmę, kuri vaikšto aplink.
– Meditacijos, baimių, pykčio, nuoskaudų, įvairių kompleksų išlaisvinimas kūno judesio pagalba.
– Konsteliacijos (išdėstymas) – šeimos konsteliacijos, profesijos, likimo ir kaltės, subasmenybių konsteliacija, sapnų ir pan.
– Labirintas. Šio praktinio užsiėmimo metu žmogus pamato besikartojančias gyvenimo situacijas, padarytas klaidas, neteisingus sprendimus ir turi galimybę tą ištaisyti.

 

REIKI

 

Reiki yra labai sena ir efektyvi gydymo rankomis sistema, kurią praėjusio amžiaus pradžioje iš naujo atgaivino ir po pasaulį paskleidė japonų kilmės gydytojas Mikao Usui. Tai universali gyvybinė Dieviškos Meilės energija. Skirtingose šalyse ji turi skirtingus pavadinimus: Kinijoje ji vadinama „Či“, Egipte – „Od“; Japonijoje – „Ki“ ir t. t., tačiau pavadinimas nekeičia Reiki esmės. Žmogus yra mikrokosmoso atspindys, o Reiki yra natūrali Visatos energija, persmelkianti žmogaus organizmą ir sąmonę. Reiki puikiai nuramina protą, „minkština“ širdį, gydo sudėtingas gyvenimo situacijas, ligų ir problemų priežastis bei pasekmes (jeigu tai atitinka Kūrėjo planą).

 

Tai nėra dvasinė praktika. Pagal Reiki sistemą, kūno gydymas yra sielos gydymo pradžia, suteikianti didžiules galimybes dvasiniam augimui. Reiki seanso metu mūsų organizmas įgyja jėgų, kurių trūksta išgijimui, padidėja energetinis potencialas ląstelių ir biolauko lygmenyje. Reiki seansas nėra gydymas tiesiogine to žodžio prasme. Tai fizinio, emocinio ir intelektualinio kūno korekcija, kuri priklauso nuo žmogaus sąmoningumo lygmens. Visi šie išvardinti kūnai „naudojasi“ Reiki energija tiek, kiek jiems to reikia. Po Reiki seanso žmonės jaučiasi pailsėję lyg po gilaus ir gero miego, ramūs ir pilni optimizmo.

 

Reiki sistema nuostabi savo paprastumu ir tuo, kad yra prieinama kiekvienam, jos gydymo metodai puikiai dera su bet kokia dvasine praktika ir tradicine medicina. Universali gyvybinė energija neturi nieko bendra su dogmomis, politinėmis pažiūromis, religija ar pasaulėžiūra. Reiki dėka žmogus gali sąmoningai save ugdyti pasitelkdamas Visatos meilę, žinias ir išmintį. Reiki energija ir visi Jos simboliai tinkamai veikia tada, kai perduodantis Meistras mokytojas turi iniciaciją, įšventinimą ar „suderinimą“ (skirtingi meistrai tą vadina skirtingai). Diplome turėtų būti nurodoma Mokytojų – mokinių seka, nes įšventinimo (iniciacijos) metu tai suteikia apsaugą ir apsaugo nuo galimybės perimti ar perduoti sergančią ląstelę. Tuomet Reiki sistema yra visiškai saugi. Įšventinimo metu atsiveria arba praplatėja kanalas, kuriuo teka gyvybinė energija ir šis kanalas lieka atviras visą gyvenimą. Šiais laikais paplitusi netradicinė Reiki sistema, kuri turėtų būtų praktikuojama tik po to, kai Meistras – mokytojas yra įšventintas į tradicinę Mikao Usui Reiki liniją. Į tai svarbu atsižvelgti renkantis Meistrą – mokytoją.

 

Lektorė veda individualias astropsichologines konsultacijas. Reikalinga išankstinė registracija elektroniniu paštu arba telefonu.

 

VEDINĖ ASTROLOGIJA

 

Šis mokslas padeda žmogui sužinoti savo dharmą (savo prigimtį, pareigą šiame gyvenime), atsakyti į kiekvienam iškylančius klausimus:

 

Kodėl man nesiseka, nors dirbu ir stengiuosi iš visų jėgų?

Kada pagaliau turėsiu pakankamai pinigų?

Kuo turėčiau užsiimti?

Kodėl sėkmė staiga ėmė „slysti“ man iš rankų?

Kodėl gyvenime vėl ir vėl kartojasi tos pačios situacijos?

Kaip surasti tinkamą vyrą ar žmoną?

Kaip elgtis, kad asmeniniame gyvenime vyrautų harmonija?

Kaip spręsti problemas šeimoje, kodėl atšąla tarpusavio santykiai?

Ir daugelį kitų.

 

 

Vedų astrologija parodo koks periodas vyrauja žmogaus gyvenime, padeda suprasti kaip planetos ir atitinkamas jų išsidėstymas veikia mūsų elgesį ir aplinkybes, ko derėtų saugotis, kaip palankiau elgtis tam tikrose situacijose ar gyvenime, kaip palengvinti neigiamą karmos poveikį arba kaip sustiprinti palankų periodą karierai, mokslams,verslui ir kt., kokia žmogaus prigimtis, ar tinkamas laikas keliauti, ar geriau niekur nejudėti ir daug kitų, paprastai akiai nematomų dalykų.

 

 

Lektorė dėsto paskaitas šiomis temomis:

 

– Psichologiniai moterų ir vyrų skirtumai.

– Kas yra nuoskauda, pyktis, kokios jų pasekmės ir kaip išsivaduoti nuo šių emocijų, kaip tapti LAIMINGU nepriklausomai nuo aplinkybių.

– Seminarai, paskaitos ir praktiniai užsiėmimai moterims, padedantys pažadinti savo moteriškąją jėgą, pažinti save kaip moterį, kryptingai panaudoti savo energiją ir išlikti žvaliai visą dieną, laimingai ištekėti bei prisišaukti sėkmę, kuri vaikšto aplink.

– Meditacijos, baimių, pykčio, nuoskaudų, įvairių kompleksų išlaisvinimas kūno judesio pagalba.

 

 

 

Eglė Giedrienė (Shyama Gauri dd)

 

Tel.nr.: +370 655 08469

 

El. paštas: [email protected]

 

http://www.gauri.lt