LIUDMILA VINGILIENĖ_Foto

Tracidinės kinų medicinos gydytoja,

seminarų dėstytoja

Liudmila Vingilienė

 

Tradicinės kinų medicinos ekspertė, teikianti asmenines konsultacijas, vedanti seminarus, praktinius mokymus, bei tradicinės kinų medicinos studijas, skirtas įgyti Rytų filosofijos pagrindus, išmokti energinio masažo, gyvybinių taškų akupresūros, šildymo moksos (pelyno) cigaru ir praktikoje pritaikyti unikalią savigydos sistemą.

 

Liudmila Vingilienė yra kvalifikuota akušerė-ginekologė, turinti 37 metų darbo patirtį, iš jų – 20 metų P. Mažylio gimdymo namuose, Kaune. 25 metus akušeriją ir ginekologiją dėstė Kauno kolegijos Medicinos fakultete. Tradicinę kinų mediciną ir filosofiją L. Vingilienė studijavo Ispanijoje, žinias nuolat gilina tarptautiniuose kongresuose ir konferencijose.

 

Vakarų medicina yra puiki savo mokslo pasiekimais, diagnostikos ir gydymo galimybėmis, tačiau dar studijuojant Kauno medicinos institute, vis labiau trikdė tai, kad Vakarų medicinoje ligos priežastingumas dažnai lieka neaiškus, arba yra aiškinamas tik fiziniame lygmenyje ir gydoma tik simptomatika, t. y. žmogus visą gyvenimą lieka priklausomas nuo cheminių medikamentų, taip pritaikant jį gyventi su savo problema. Noras padėti šiais kompleksiškais gydymo atvejais nedavė ramybės, kėlė klausimus ir ilgainiui atvedė iki tradicinės kinų medicinos filosofijos, kuri padeda pamatyti pirmines – energines sveikatos sutrikimų priežastis.

 

Kinų medicina teigia, jog žmogaus organizmas praranda pusiausvyrą, išsiderina, kuomet energija nebegali laisvai cirkuliuoti gyvybiniais kanalais. Akupunktūra, akupresūra – dažniausiai kinų medicinoje taikomi gydymo metodai, kurių esmė – harmonizuoti energijos tėkmę bei įjungti mūsų organizmo resursus – unikalią savigydos sistemą.

 

Tradicinės kinų medicinos esmė – gydyti ne atskirą ligą, o visą žmogų, spręsti ne tik fizinius, bet ir dvasinius jo negalavimus.Daugumą ligų sukelia mūsų neteisingas mąstymas, tad sveikimo kelią reiktų pradėti būtent nuo savo minčių, požiūrių, nuostatų, gyvenimo būdo keitimo. Kinų medicina yra prevencinė medicina, tai savotiškas gyvenimo meno mokslas. Todėl pagrindinis jos principas yra išmokyti žmogų kitaip gyventi, kitaip matyti, kitaip suvokti tai, kas su juo vyksta, įžvelgiant prasmę kasdienybės įvykiuose, santykiuose ir situacijose.Padėti sau būti sveikiems galima, tačiau pirmiausia reikia pajausti atsakomybę už savo sveikatą, rūpintis ja kol dar esame sveiki ir domėtis. Tradicinės kinų medicinos studijos – tai jūsų realūs žingsniai sveikatos ir sąmoningumo link.

 

Mob. tel.  +370 673 17397
[email protected]
http://liudmilavingiliene.lt
https://www.facebook.com/kinumedicina.seminarai