nuotrauka Rimkeviciene

lektorė

RENATA RIMKEVIČIENĖ

 

Daug metų ieškojau atsakymo į klausimą kaip jaustis laimingai? Tarsi viskas gerai, bet vidinės pilnatvės trūkumas mane nuolat grauždavo. Vidinės tuštumos jausmas mane skatino kažko ieškoti. Norėjau sužinoti kaip jaustis laimingai nuolatos: kiekvieną dieną, minutę, net kiekvieną sekundę? Laimė man atrodė kaip kažkoks materialus dalykas, kurį gali gauti iš aplinkos. Ieškojau įvairiausių praktikų aplankiau daugybę seminarų ir prireikė daugiau nei 15 metų paieškų, kad suprasčiau, kad visi galime būti laimingi, tačiau nemokame.

Pamačiusi, kad daugelis moterų užsisukę savo gyvenimo  verpetuose, kad neranda laiko sustoti ir pamąstyti. Pamąstyti ką jaučia, kokie jos norai. Dažnos moters galvoje skamba tik pareigos, prievolės, ir dar kritika kokia ji nevykėlė. Pamokas kaip kritikuoti ir bausti save mes puikai išmokome. Tačiau neišmokome savęs mylėti, nemokame savęs priimti tokios kokios esame, spaudžiame save į kažkieno sukurtus grožio, stiliaus standartus. Jei nepavyksta kaltiname save arba kitus, pykstame. O pyktis ir kitos neigiamos emocijos griauna moters kūną, žaloja jos psichiką. Viso to paskatinta pradėjau rengti seminarus moterims.

 

Mano vedamuose seminaruose mokomės:

* Ką reiškia mylėti save? Kiekviena moteris turėtų savęs paklausti, ar jei mylėtų save ji leistųsi išnaudojama, ar jei mylėtų save leistųsi žeminama.

* Darnių santykių paslapčių: kaip puoselėti santykius su vyru, kaip darniai sutarti su vaikais.

* Po mažutį garstyčios grūdelį auginame pasitikėjimą savimi. Nepilnavertiškumo kompleksas, pasitikėjimo savimi nebuvimas, tai chroniška liga, kuria serga didžioji dalis moterų. Ieškosime pačių stipriausių ir efektyviausių vaistų.

* Išsilaisviname iš slegiančių stereotipų normų ir rėmų, į kuriuos kiekvienas mus ieško galimybės įsprausti. Turime išmokti pajausti ir išgirsti save.

* Mokomės kaip sukurti harmoniją su aplinkiniu pasauliu, kai viskas krenta iš rankų, o visi aplinkui kaip susitarę ieško būdų kaip jus supykdyti.

Renata Rimkevičienė

Tel. +37061827525

[email protected]

www.esulaiminga.lt