DSC_0027

sielos koliažo specialistė

Giedre Vencloviene

 

“Vaiką auginsi viena” – staiga toptelėjo ryški, aiški mintis. Ir taip pat staigiai dingo, kaip ir atsirado. Protas iškart sunerimo, kas čia per haliucinacija, nesąmonė ir pasistengė, kuo greičiau pamiršti šią frazę.

 

Sūnaus gimimas ryškiai apšvietė stokojančias, badaujančias sritis, ten kur protas nėra geras pagalbininkas, o reikalinga širdis – palaikymas, parama, pagalba, rūpestis, atidumas, švelnumas, šiluma, meilė. Didžiulis trūkumas, skausmas, vidinė kančia skatino sau užduoti daug įvairių klausimų: ko aš iš tiesų noriu? Kas yra mano tikrieji poreikiai? Kas yra mano norai, o kas yra kitų nesąmoningai prisiimta nuomonė? Ką reiškia klausyti širdies? O ji kalba? Kokiu būdu? Kaip man ją išgirsti? Kur kalba mano protas? Kokias emocijas aš jaučiu? Ką jos reiškia? Ar mano kūnas irgi gali “kalbėti”? Kaip jį išgirsti? Kas yra TIESA? Kuo aš galiu iš tiesų pasikliauti, tikėti ir pasitikėti? Kas yra mano patikimas patarėjas priimant įvairius gyvenimiškus sprendimus – nuo pačių paprasčiausių iki pačių sudėtingiausių?

 

Ir svarbiausias klausimas – kas tai buvo, ta staiga toptelėjusi mintis “vaiką auginsi viena”? Taip aš sužinojau apie intuiciją, jos kalbos būdus, kaip ją atpažinti, išgirsti, tikėti bei veikti sekant ja. Taip beieškodama atsakymų į klausimus, 2011m. 01mėn. aš atradau Sielos koliažą – smagų, lengvą, nebrangų, kūrybišką, gilų, saugų būdą įtvirtinti savo staigias mintis (intuiciją), sapnus bei konsultuotis su savo vidine išmintimi.

 

Sielos koliažas pradžioje – padėjo atpažinti manyje vyraujančias emocijas, jausmus, mintis. Toliau dirbant su Sielos koliažo technika gilėjo savęs pažinimas, analizė, suvokimas, kur protas, baimė „kalba”, o kur mano tikrasis Sielos poreikis bei po truputį atskleidžiant savo „Šešėlį”, į pasąmonę nugrūstas asmenybės savybes, elgesio motyvus, kurių nebuvau sau pripažinus. Sielos koliažo technika – tai iš tiesų gilus, terapinis būdas pažinti save.

 

Sielos koliažo dėka tapau atviresne, supratingesne, laisvesne, tvirtesne, labiau pasitikinčia savimi, žinančia, ko noriu. Pažinusi save, labiau pažįstu, suprantu ir kitus žmones, tampu labiau žmogiškesne, brandesne, išmintingesne.

 

Esu Giedrė Venclovienė, 35 metų, gyvenu Kaune. Esu baigusi VDU socialino darbo bakalaurą bei KTU marketingo magistrantūros studijas. Ilgą laiką dirbau tarptautinėje kompanijoje “Avon cosmetics” Kauno padalinio vadove, pardavimų srityje, savanoriavau kaip saviugdos lektorė.

 

Esu sertifikuota SoulCollage® lektorė ir labai nuoširdžiai noriu pasidalinti savo patirtimi. Šis metodas yra paprastas ir pritaikomas labai plačiai. Mano noras yra išpopuliarinti jį Lietuvoje.

 

tel. +37065617937

http://www.soulcollage.com