A.M. mini

Psichologė, meditacijos praktikė, sertifikuota TransEssence technikos konsultantė

Audra Molytė

 

Psichologė, meditacijos praktikė, sertifikuota TransEssence technikos konsultantė, dvasinių ir asmenybės augimo seminarų ir knygų vertėja, straipsnių autorė.

 

,,Savo gyvenimo temą pavadinčiau sąmoningumo paieškomis. Mano kelias vedė per psichologijos studijas (MA), atliekamuosius menus, įvairias dvasines ir terapines praktikas bei patirtis. Šiame kelyje mane lydi tokie dvasiniai mokytojai ir vedliai kaip Cezaris Teruelis, David Brown, Ishwar Puri, Biruta Komolova, Tarika Glubin, kurių suteiktas dovanas saugau ir puoselėju.

 

Teikiu individualias sesijas, kurios psichoterapiją jungia meditacija. Jų pagalba spendžiamos įvairios psichologinės problemos ir varginančios būsenos, patiriama „čia ir dabar“ – būsena, kurios siekiama įvairiomis dvasinėmis praktikomis.

 

TransEssence – tai puiki atsitapatinimo technika, kuri taikoma esant depresyvioms būsenoms, menkavertiškumo jausmui; ryžto, motyvacijos, jėgos trūkumu. Ji sugrąžina ramybę, pasitikėjimą ir gyvenimo džiaugsmą (technikos autorė Tarika Glubin, JAV).

 

Jei vargina nuoskaudos, dažnai įsiveliate į konfliktines situacijas; netenkina santykiai, išbandykite Kelionės procesą. Tai emocinio gydymo, santykių sureguliavimo, somatinių negalavimų šalinimo metodas (metodo autorė Brandon Bays).

 

Atverkime duris į džiugesnį gyvenimą!

Sesijas teikiu Kaune ir Vilniuje lietuvių, anglų, rusų kalbomis

 

Tel: + 370-682- 37897;

El.p.: [email protected]