darius_daro_masaza

Ajurvedos centro „SPA SHANTI“ įkūrėjas, Ajurvedos asociacijos vadovas, masažų mokytojas, Ajurvedos žinovas

Darius Kauneckas

 

Dar 2001 metais, Eglė ir Darius Kauneckai, pirmąją pažintį su ajurveda pradėjo Indijoje, o 2005 m. įkūrė vienintelį Lietuvoje Ajurvedos SPA centrą „SPA SHANTI“, kurį pavadino ramybės vardu (sanks. SHANTI – ramybė), kuriame puoselėjama kūnos, proto ir sielos harmonija. Centrai įsikūrę netoli Vilnius širdies – Rotušės, o nuo 2013 m. Kauno Laivės alėjoje, kuriuose kiekvienas randa vietą poilsiui, turi galimybę sustiprinti sveikatą, atjauninti kūną, nuraminti protą bei atrasti vidinę ramybę.

 

Nuo neatmenamų laikų, prieš 5000 metų, žmogus ieškojo būdų, kaip pratęsti jaunystę ir prailginti savo gyvenimą, gerinti sveikatą ir kuo ilgiau išlikti sveikesniems, tiek protu, tiek kūnu. Viena iš seniausių ir veiksmingiausių sveikatingumo sistemų yra Ajurveda, šiandien ji sėkmingai taikoma kasdieniniame gyvenime visame pasaulyje. Ilgam ir sveikam gyvenimui yra svarbu ne gydytis jau susirgus, bet išmokti pastoviai puoselėti savo kūną ir dvasią.

 

Ajurvedos SPA centruose, kur susipynusi Senovės Indijos karalių rūmų prabanga, antikvarinės interjero detalės ir autentiškos ajurvedos medicinos žinios, atliekamos įvairios ajurvedinės procedūros, masažai, sudaromos sveikatinimo programos ir masažo terapija, pateikiamos sveikos gyvensenos ir mitybos rekomendacijos, atliekamos organizmo valymo terapijos Pančakarma, Širodara, Abjanga, organizuojamos sveikatinimo bei vasaros stovyklos.

 

Darius Kauneckas nuolatos veda masažų kursus mėgėjams ir profesionalams, jo mokinių karta per daugelį metų perkopė jau 3000 mokinių minią, kurie sėkmingai pritaiko savo žinias Lietuvoje ir užsienyje.

 

www.ajurveda.lt