IMG_2418 copy

Psichologė, Geštalto psichoterapijos praktikė

Evelina Vasiljeva

 

Evelina Vasiljeva – psichologė, Geštalto psichoterapijos praktikė. Psichologijos bakalauro laipsnį įgijo Mykolo Romerio universitete. Vytauto Didžiojo universitete studijavo sveikatos psichologiją ir gavo psichologijos magistro laipsnį. Geštalto psichoterapijos praktiko sertifikatas suteiktas Vilniaus Geštalt institute.

Evelina kelia savo profesinę kvalifikaciją ir rūpinasi asmeniniu augimu įvairiuose seminaruose, beveik 10 metų praktikuoja jogą ir meditaciją. Mokėsi Vipasanos meditacijos, dalyvavo Ekvadoro šamanų ceremonijose, nuo 2013 metų praėjo nemažai grupinės psichoterapijos ir asmeninės terapijos valandų pas įvairius Geštalto psichoterapeutus, dalyvavo šokio ir kūno terapijos, kontaktinės improvizacijos, garso terapijos užsiėmimuose.

Savo patirtį įgijo dirbdama su autistiškais vaikais ir kitus raidos, intelekto ir psichikos sutrikimus turinčiais vaikais ir suaugusiais, terapija užsiimančiuose centruose, dienos centruose, globos namuose, mokyklose, įvairiose stovyklose, savanoriaudama, dirbdama privačioje praktikoje su šeimomis, dirbdama individualiai su suaugusiais, poromis, vesdama mokymus, atsipalaidavimo užsiėmimus ir skaitydama pranešimus.

Pagrindine

darbo sritis – suaugusiųjų̨ konsultacijos ir terapija, Dirbdama remiasi Geštalto terapijos principais, įtraukia meditacijas, midfulness praktikas, jogos elementus. Dažniausios konsultacijų temos: santykiai, asmenybės augimas, psichosomatika, pyktis, įtampa ir nerimas, pasitikėjimas savimi ir kitais, stresas, baimės, savirealizacijos klausimai.

Kontaktai:

+370 699 11367 | [email protected]

Daugiau informacijos:

http://evelinavasiljeva.wixsite.com/psychologist

https://www.facebook.com/intuityvi/