patiekalas-leksteje-5326f48e1133b

www.rawraw.lt

„RawRaw“ restoranas

 

Žalio maisto restoranas „RawRaw“ įsikūręs Vilniaus senamiestyje, visai šalia Prezidentūros – Totorių g. 3.

 

Vien restorano pavadinimas skelbia, kad čia gaminamas ne paprastas, o ypatingas maistas. Valgiaraštyje nerasite įprastų cepelinų, kepsnių ar keptų bulvių. Čia gaminamas termiškai neapdorotas maistas. Tiesa, turime ir kelis šiltus patiekalus . Taip pat svečiams siūlome šviežiai spaustų sulčių, vaisių kokteilių ir įprastų karštų gėrimų – arbatos, kavos bei išskirtinio skonio gilių kavos.
Restorano atidarymui mes ruošėmės ypač ilgai ir su meile. Kruopščiai rinkome indus, stalo įrankius, ilgai svarstėme, kokį valgiaraštį svečiams pasiūlyti. Kurdami interjerą, bendravome su žinomu menininku Mantu Lesausku.
2010 metų rugsėjo 1 dieną restoranas atvėrė savo duris. Tuomet mes dar buvome S.Skapo gatvėje. Tai buvo mažas jaukus restoranas, kuriame sukomės visi – restorano šeimininkai Olga ir Viktoras, bei vaikai – Romanas ir Elena.
Po poros metų pajautėme, kad norime plėstis ir augti, todėl persikėlėme į naujas patalpas Totorių gatvėje.

Čia esame iki šiol. Didelė šviesi erdvė, visuomet besišypsantys padavėjai bei restorano šeimininkė Olga visuomet laukia Jūsų svečiuose.
Kviečiame kiekvieną apsilankyti mūsų restorane, paragauti išskirtinio skonio patiekalų bei gėrimų bei susipažinti su žaliavalgiška virtuve.

 

Žalio maisto restoranas „RawRaw“
Olviko, UAB
Įm.k. 302459005
PVM kodas LT100005038119
Buveinės adresas Totorių g. 3, Vilnius
Tel. (8-5) 231-32-42
Mob. Tel. +370 699 52022
[email protected]
http://www.rawraw.lt