kjkjk

www.deivespasaulis.lt

„Deivės pasaulis“

 

„Deivės pasaulio“ mokytojai ir lektoriai – originalūs ir kūrybiški žmonės, savo srities meistrai ir žinovai. Daugelį metų besigilindami į pasirinktą ir mylimą profesiją, kuri galų gale tampa gyvenimo būdu ir likimu, šie žymūs specialistai pavertė savo veiklą mokslo ir meno šaka. Nors kiekvienas iš mūsų užsiima skirtinga sritimi, visas jas jungia „Žmogaus“ tema: galimybė pažinti žmogiškąją prigimtį, gyventi kokybišką, prasmingą gyvenimą, kūrybiškai spręsti iškylančias problemas, pažinti mus supantį pasaulį per „sielos langus ir duris“, t.y. jusles – regą, uoslę, skonį, klausą, lytėjimą. Trumpai tariant, mus visus domina tema, kurią galima įvardinti kaip „meistriškumą būti Žmogumi“.

Esame tikri, kad gyvenimas – tai didelė dovana, galimybė džiaugtis, kurti, pažinti save ir mus supantį pasaulį, dovanoti gėrį kitiems, klysti ir sąžiningai mokytis iš savo klaidų. Kad ir koks ilgas būtų mums skirtas laikas šioje žemėje, nevalia jo nugyventi automatiškai, mechaniškai, tingiai, beveik sapnuojant: nuo lovos iki šaldytuvo, nuo darbo iki namų. Tikime, kad kiekvienas žmogus turi tik jam skirtą tikslą, pašaukimą, unikalią misiją šiame pasaulyje – tik ją atradę ir artėdami prie savo sielos mito, legendos, archetipo jausimės kupini energijos, sveiki ir laimingi.

Su didele meile ir pagarba Jums, mieli Ieškotojai, esame pasiruošę pasidalinti sukauptomis žiniomis, išmintimi, patirtimi. Kviečiame į „Deivės pasaulį“ – spalvotą, kvapnų, prasmingą, pilną šviesos ir stebuklų!

 

Jei susidomėjote „Deivės pasaulio“ renginiais, pageidautumėte konsultacijos ar seanso, norėtumėte gauti informaciją apie artimiausius seminarus, prašome parašyti žinutę ir išsiųsti nurodytu adresu: [email protected]

www.deivespasaulis.lt