396948_529721347069192_407033378_n

http://www.dailesstudija.lt

Dailės studija „išmok svajoti”

 

Vis greičiau bėga laikas, vis daugėja darbų, todėl malonumą kurti daugelis mūsų vis atidedame. O ar prisimenate kaip dažnai vaikystėje mes imdavome teptuką, dažus, plasteliną? Tikriausiai tada ir sukūrėme pačius gražiausius šedevrus. Mūsų studijoje jūs galėsite iš naujo patirti kūrybinį džiaugsmą. Juk kūryba drauge – tai galimybė svajoti ir atsipalaiduoti, lavinti meninį skonį, dalintis patirtimi, mokytis vieniems iš kitų. Sudijoje įgytos žinios ir praktiniai užsiėmimai suteiks galimybę patiems pasidaryti madingų aksesuarų, drabužių ar jų detalių, įdomių smulkmenų interjerui. Savo darbais ir rankdarbiais galėsite pradžiuginti artimuosius ir tuos, kurie vertina meną.
Mūsų studija lankytojams duris atvėrė 2008 metais. Ji įsikūrusi pačiame Kauno centre – šalia Laisvės alėjos. Pas mus vyksta dailės užsiėmimai vaikams, paaugliams, suaugusiems. Vakarais ir savaitgaliais vyksta įvairūs meno kursai, seminarai (tapyba ant šilko, porceliano, stiklo dekoravimas, vilnos vėlimas, dekupažas, aksesuarų gamyba ir kt.), įvairių progų (gimtadienių) šventimas meniškoje aplinkoje.
Mūsų studijoje vaikai mokosi piešimo, tapybos, grafikos, kompozicijos pagrindų, susipažįsta su dailės istorijos pradmenimis. Dirbame pagal autorinę studijos sudarytą programą, naudojame įvairias mokymo metodikas. Kūrybinė aplinka, mažos grupelės, profesionalūs dailininkai, individualus darbas su kiekvienu mokiniu. Naudojame įvairias technikas ir priemones: akvarelę, akrilinius dažus, pieštukus, anglį, tušą, sangviną, pastelę ir kitas. Vaikams į užsiėmimus nieko atsinešti nereikia, aprūpiname visomis reikalingomis priemonėmis.

Rengsime vaikų piešinių parodas, geriausi darbai bus siunčiami į vaikų piešinių konkursus. Mokslų metų pabaigoje (baigusiems metų programą) bus išduodami studijos programos baigimo pažymėjimai. Kviečiame patirti kūrybinį džiaugsmą kartu ir atrasti savyje kūrėją.

 

Dailės studija „Išmok svajoti“
Savanorių pr.1, Kaunas
www.dailesstudija.lt
el.paštas: [email protected]
tel. 869962600