kk

www.dvaraka.lt

DVARAKA – Vedų kultūros sostinė

 

Dvaraka – tai bendruomenė, kviečianti kartu atrasti tikras žinias, harmoningus santykius, sveikatą, dvasingumą, įkvėpimą, dalintis šiais dalykais ir tapti laimingu. Dvarakoje laikomasi sveikos gyvensenos būdo be prievartos, alkoholio, cigarečių, tonizuojančių priemonių ir pan.
Remiamės žmonijos per tūkstantmečius patikrinta išmintimi, Vedomis, vidiniu poreikiu pažinti, kurti ir dalintis. Vienadienės informacijos ir besaikio vartojimo dabartyje mąstančiam žmogui nereikia dar vieno klystkelio, dar vieno miražo, bet kaip oro reikia žinių, atskleidžiančių tikrąją žmogaus ir pasaulio prigimtį, suteikiančių esminius atsakymus ir praktinius įrankius tobulėjimo kelyje, reikia konkretaus įtikinančio, įkvepiančio pavyzdžio, nuoširdaus palaikymo ir padrąsinimo. Todėl Dvarakoje norime su Jumis dalintis tik tikrais dalykais, kuriuos patvirtino laikas, kurie atitinką aukščiausiąją žmogaus paskirtį, kuriuos patys taikome, kurie realiai čia ir dabar keičia žmogaus gyvenimą, leidžią patirti tikrą gyvenimo skonį.
Kviečiame atsiliepti visus kas norėtų dalyvauti, svečiuotis, kartu kurti šį projektą, kas norėtų gyventi Dvarakoje, kas norėtų paremti Dvarakos idėjas. Esame tikri, kad pažinimas gali ir turi tapti džiugia ir nuolatine visų mūsų patirtimi.
Šiuo metu jau vyksta dvasinių mokslinių žinių skleidimas, tvarkoma būsima Dvarakos teritorija, ruošiamasi bendruomenės, jogos ir ajurvedos klinikos, švietimo institucijų, psichologinės pagalbos centro ir kitų toliau aprašytų veiklų vystymui.

 

Kontaktai
VŠĮ Vedų kultūros sostinė “Dvaraka”

[email protected]
laikinasis adresas: Užšilių g.7b, Kaunas, Dvaraka
Kontaktiniai asmenys:
Anantara das – projekto idėjinis lyderis
el. paštas [email protected]
tel. 864641306
www.anantara.lt
http://www.dvaraka.lt/

 

Anantara das yra bhakti jogas, ajurvedos gydytojas, psichologas, teisininkas. Anantara das – tai dvasinis vardas. Anantara – reiškia beribis, pastoviai besiplečiantis. Das – tai tarnas. Anantaros das veikla: ajurvedinis konsultavimas ir gydymas; dvasinės konsultacijos; šeimos konsultacijos, psichologinių problemų, sveikatos, vaikų pradėjimo ir auginimo klausimais; paskaitos Lietuvos miestuose ir kaimuose; stovyklos – sveikatos ir laimės temomis; vegetarinio maisto ruošimas.

Gintas – koordinacinais klausimais
el paštas [email protected]
tel. 865019032

Ričardas – Vastu Šastrų klausimai
el. paštas [email protected]
tel. 864032100