25

Parapsichologas

Vladimiras Azanovas

 

Parapsichologas, astrologas, tarologas.

 

Būrimas Taro kortomis – atsakymai į įvairius klausimus apie ateitį. Norėdami gauti tikslius atsakymus, paruoškite konkrečius klausimus. Biolauko pažeidimų nustatymas ir korekcija. Biolauko korekcija naudojant nuotrauką. Prakeikimų, nužiūrėjimų panaikinimas. Magiškų talismanų sudarymas: meilei, sveikatai, verslui, kelionėms, nuo nužiūrėjimų ir prakeikimų.

 

Astrologija:

 

– Asmeninio horoskopo sudarymas: charakteris, profesija, finansinė padėtis, santykiai su vaikais ir partneriais, sveikata, meilė. Jeigu Jus domina svarbūs gyvenimiški klausimai, ieškote atsakymų ir sprendimų į juos, tai asmeninis horoskopas, planetų išsidėstymas ir kaip jos susijusios tarpusavyje, padeda rasti atsakymus į daugelį klausimų. Būtina konkretizuoti klausimus, kokiu tikslu sudaromas horoskopas ir ko iš jo tikites? Bendras horoskopas – tai bendra viso gyvenimo programa. Reikalingi duomenys; Vardas, Pavardė, turite žinoti tikslią gimimo datą : metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, kur gimėte : šalis, miestas. Galima bendrauti asmeniškai arba per „skype”. Mūsų pokalbį galima įsirašytį į diktofoną .

 

– Vaiko horoskopo sudarymas: galima analizuoti sveikatą (silpnąsias ir stipriąsias puses), charakterio savybes, proto sugebejimus, mokslus, sportinius ir meno gabumus, talentus ir galimybes. Reikalingi duomenys: Vardas, Pavardė, gimimo data: metai, mėnuo, diena, valandos, minutės, miestas (kuriame gimė). Galima bendrauti asmeniškai arba per skype. Mūsų pokalbį galima įsirašytį i diktofoną.

 

– Medicininio horoskopo sudarymas: „ekspres” analizė: organų diagnostika, susirgimo priežaščių paieška, tinkamiausio laiko parinkimas operacijai, vaiko pradėjimui.

 

– Sėkmingas profesijos ir studijų parinkimas abiturientams.

 

– Emigracijos galimybių nustatymas. Žmogaus perspektyvos persikėlus į kitą šalį.

 

-Įmonių verslo perspektyvos analizės sudarymas.

 

– Kuo jūs buvote praeitame gyvenime, analizė ir esamos padėties problemų sprendimas

 

– Tarpusavio santykių suderinamumo horoskopo sudarymas.

 

– Datos parinkimas sėkmingo verslo pradžiai, vedyboms, įmonės registracijai, sandoriams, kelionėms.

 

Mob. tel. nr. : +370 685 386 37

Email: [email protected]

Adresas: S.Stanevičiaus g. 100-18, Vilnius