934

garso terapijos praktikas

Raimondas Binkauskas

 

Trumpa biografija

Žmogaus balsas turi nuostabų gebėjimą keisti vidinę žmogaus būseną, palengvinti ar panaikinti fizinį skausmą, ligas. Tuo Raimondas Binkauskas įsitikino dar 1991m., kai visai atsitiktinai atrado obertoninį dainavimą. Gavęs kojos traumą, iš skausmo pradėjo dejuoti ir, skleisdamas įvairius garsus, pajuto, kad pakito proto būsena, ir jis gali ramiai priimti skausmą. Sąmoningai suvokęs kas nutiko, pradėjo eksperimentuoti su balsu vos pasitaikius progai. Atsirado gebėjimas intuityviai pajausti kokio garso, kokios melodijos reikia konkrečiam atvejui.

 

1996m. pradėjo lankyti Aikido studijas.

 

2000m. įstojo į Vytauto Didžiojo Universitetą, Katalikų teologijos fakultetą.

 

2004m. studijuojant Jonathan‘o Goldman‘o darbus atrado atsakymus, kuriuos intuityviai buvo jautęs ir taikęs savo praktikoje.

 

2005m. pavasarį jis pirmą kartą išgirdo gongą, kuriuo grojo Didysis Gongo Meistras Don Conreaux ir iškart užsirašė į meistro seminarus, stovyklą.

 

Ypač reikšmingas buvo susitikimas su Mongoliškojo Khoomii dainavimo meistru Michael’u Ormiston’u. Raimondas dalyvavo jo vedamuose Tibeto dainuojančių dubenėlių, gongų seminaruose, lankė asmenines pamokas.

 

Daug metų paskyręs Aikido studijoms, pradėjo studijuoti Chi Gong, Toby’o Jacobs’o sistemoje “Living Energetics”, lankė asmenines pamokas.

 

2005 metų metų vasarą, Raimondas surengė pirmą Garso Terapijos seminarą Lietuvoje, kur dalinosi savo asmenine savigydos balsu patirtimi, pristatė Gongų ir Tibeto dainuojančių dubenėlių meną.

 

Nuo 2007 metų, grįžęs į Lietuvą, reguliariai veda mokymus Garso Terapijos tematika, darbo su Ki energija praktikas, groja meditaciniuose koncertuose.

 

Raimondas Binkauskas veda seminarus, Garso Terapijos sesijas Lietuvoje ir užsienyje.

 

Raimondas Binkauskas yra Lietuvos Muzikos Asocijacijos narys.

 

„Vilniaus Gongo Centras”
Tel.: +370 655 55254
El.p. [email protected]
www.garsoterapija.lt