SAMSUNG CAMERA PICTURES

Dao meditacijų ir ciguno instruktorė, badavimo specialistė

Edita Esenku

 

Edita Esenku Šimkutė mokėsi tiesiogiai pas pasaulinio lygio daosių meistrą Manteką Čija (Mantak Chia) Tailande, aktyviai skleidžia dao mokymą Lietuvoje vesdama seminarus, rašydama straipsnius, konsultuodama dėl badavimo pagal dao sistemą. Būdama sertifikuota dao praktikų instruktorė, ji kasmet skrenda tobulinti savo žinias į meistro Manteko Čija vedamus mokymus. „Man dao reiškia mokymąsi visą gyvenimą“, – teigia Edita.

Meistras Mantekas Čija sertifikavo Editą Esenku mokyti šių praktikų: vidinės šypsenos meditacija, šešių gydomųjų garsų meditacija, mikrokosminės orbitos meditacija, dentenio cigunas, geležinių marškinių cigunas, daosių joga tao yin ir daosių seksualinės praktikos.

Daosių seksualinės praktikos (dar vadinama gydomoji meilė, seksualinis kung fu, daosių tantra) man asmeniškai buvo didžiausias atradimas. Mačiau, kad to labai reikia Lietuvos moterims, o dar pats meistras paskatino – taip ir pradėjau vesti seminarus“, – sako dao instruktorė. Editos projektas „Gydomoji Tao Meilė“ sulaukė susidomėjimo, nes atvirai bei paprastai buvo kalbama ne tik apie intymias temas, bet ir apie seksualinių praktikų įtaką dvasiniam augimui, gyvybinės energijos išsaugojimui. „Meditacija ir cigunas būtinos siekiant įvaldyti mūsų seksualinę energiją, išmokti ją transformuoti į gyvybinę“ – teigia Edita Esenku.

Meistras Mantekas Čija perduoda daosių integralinės jogos žinias, kurių dalimi yra ir gydomasis badavimas. Edita su savo vyru Vytu jau kelerius metus kas pusmetį badauja pagal dao patarimus, taip pat konsultuoja norinčius išbandyti badavimą patiems. „Tai toks badavimas, kai nesijauti alkanas, reikia tik žinoti keletą svarbių niuansų, vienas iš kurių žarnyno valymas“, – kalba Edita Esenku. Praktikuojantys teigia, kad atlikęs organizmo valymą žmogus gali daug daugiau pajausti užsiimdamas tokiomis vidinėmis praktikomis kaip meditacija ar cigunas.

Tel. +370 64024196

El. paštas: [email protected]

Meditacija, cigunas, seksualinis kung fu: www.gydomojitaomeile.com

Gydomasis badavimas: www.badavimas.com