IMG_5374l
lektorius

JEVGENIJUS  ČERNYŠ

 

Buvau ir esu toks, kaip Jūs – dirbau, veikiau, puikiai kūriau tai, kas priimtina mūsų visuomenėje. Verslas, pinigai, tikslu siekimas, vėl ir vėl naujos veiklos ir kelionės, patyrimai ir nusivylimai. Bet tai vedė mane į niekur.  Trūko laimės bei harmonijos. Trūko didingų tikslų ir pilnos savęs realizacijos.

 

Tai aš mačiau ir aplink save:  žmonės pasimetę, nesupranta, kas jie, dėl ko gyvena, vienas žmogus keičia kita, vienas tikslas keičia kita, sveikatos ir santykių problemos. Norėdams suprasti ir padėti,   pradėjau ieškoti…  Supratęs kad tik suvokdamas kas aš esu, pradėjau ieškoti tikrojo savęs: kas aš esu, kodėl čia esu ir ką turiu, galiu ir sugebu  padaryti? Kokia mano misija, unikalios savybes?  Ką sugebu geriausiai ir kas daro mane išties laimingu?

 

Dabar esu tas, kuris žino ne tik savo tikslus ir misiją, kuris mato ir žino, kur eina ir ką daro, bet ir padeda kitiems tapti tokiais pat – savo gyvenimo vadovais.

Mano tikslas padėti sukurti sąmoningą visuomenę, kuri suprastų, kas ji, ką ji nori daryti ir ką sugeba daryti geriausiai.  Taip pat padėti kitiems pilnai save realizuoti. Juk taip mes ir keičiame pasauli – per save.

 

Aš Jums siūlau paprastus ir veiksmingus būdus, padedančius pabusti ir matyti visų pasekmių priežastis. Jausti Visatos pulsą. Suvokti Visatos dėsnius, žmogaus prigimti ir galimybes.  Tai darau tam, kad ateityje Jums nekiltų sunkumų, būtumėte laimingi, sveiki ir darytumėte savo didelius darbus, kurie ir sukurs mūsų sąmoningą ir prasmingai gyvenančia visuomenę.

 

Email: [email protected]

http://jcernys.lt