Tomas-Girdziajuskas-3

lektorius eruditas

Tomas Girdzijauskas

 

Tomas Girdzijauskas – lektorius eruditas, gebantis itin senas, gilias ir sudėtingas žinias perkelti į modernų gyvenimą, perpasakoti amžinas tiesas mums suprantamu būdu. Jis vadovaujasi autodidaksijos (arba mokymosi visą gyvenimą, „lifelong learning”) principais, yra studijavęs itin daug mokslo sričių ir užsienio kalbų, trimis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų) skaito unikalias plataus tematinio spektro paskaitas (greitojo mokymosi, vadovavimo psichologijos, karjeros, vertybių, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt. temomis). Jo sukauptos žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų itin retų (senųjų civilizacijų, kultūrų bei filosofinių) šaltinių įvairovės bei sintezės. Seminaruose plačiai naudoja ir Vakarų kultūros palikimą.

 

Tomas daugiau nei 15 metų studijuoja Viduržemio ir Artimųjų Rytų išminties tradicijas originalo kalbomis. Aiškia ir paprasta kalba perteikia sudėtingas žinias, universalius gyvenimo ir gamtos dėsnius.

 

Tomas Girdzijauskas konsultuoja organizacijų vadovus idėjų generavimo, euristikos, bendravimo, konfliktų bei sudėtingų problemų sprendimo klausimais. Tomas daugiau nei 15 metų studijuoja senovės Viduržemio regiono, Artimųjų Rytų ir iš dalies – Tolimųjų Rytų civilizacijų žinių tradicijas lyginamuoju būdu, skaito tekstus keliomis senosiomis kalbomis, nuolat mokinasi kokia nors užsienio kalbą. Sugebėjimas surasti ir atpažinti kokybiškų žinių grynuolius, koncentrotas informacijos oazes, greitai analizuoti ir sintezuoti žinias bei jas tikslingai perteikti aiškia, suprantama kalba – akivaizdžiai pati stipriausia Tomo saviraiškos sritis bei pašaukimas. Išmintis ir entuziazmas jo žodžiuose įkvepia, priverčia giliai susimąstyti ir keičia žmonių gyvenimus. Nepraleiskite šanso išgirsti šią asmenybę!

 

Vedami seminarai:

Tapk turtingu iš lėto.

Pinigų psichologija.

Vyrų ir moterų bendravimo ABC.

 

[email protected],

http://www.tomasyono.com

UK cell +447587863040
LT cell  +37060524453